No hate. No violence
Races? Only one Human race
United We Stand, Divided We Fall
Radio Islam
Know Your enemy!
No time to waste. Act now!
Tomorrow it will be too late

English

Franç.

Deutsch

عربي

Sven.

Español

Portug.

Italiano

Русск.

бълг.

Hrvat.

Češt.

Dansk

Suomi

Magyar

Neder.

Norsk

Polski

Rom.

Srpski

Slov.

Indon.

فارسی

Türkçe

日本語

汉语

Spojrzenie: Ten ogień w oczach szukający zemsty

To ci się przydarzyło, nie mam żadnych wątpliwości.

Całkowicie niezależnie od towarzystwa w jakim jesteś w danym momencie, mówisz coś, czego nie powinieneś powiedzieć. To znaczy, że mówisz coś, co byłoby całkowicie dopuszczalne normalnie, ale nie w towarzystwie w którym jesteś.

Biorący udział w rozmowie patrzą na ciebie ukradkiem, zastanawiają się, co się stanie. Patrzysz w oczy temu, którego uderzył meteor i co widzisz? Nic, tylko stalowe szare spojrzenie, nie przejawiające żadnego śladu emocji, ani żadnego cienia nadchodzącej zemsty.

Kim są słuchacze, których obrażasz? Pan Brooks, pani Davis, pastor Miller i pan Goldman, cztery najpopularniejsze żydowskie nazwiska w Ameryce.
Co im powiedziałeś?

Że holokaust to oszustwo, oczywiście. Associated Press mówi, że liczba żydowskich zgonów w II wojnie światowej wynosi 82.000. Czerwony Krzyż doszedł do 140.000. Więc skąd bierze się liczba 6 mln? I co z wszystkimi tymi ludźmi w więzieniach, którzy zaledwie próbowali zwrócić na to uwagę?

Wśród żydowskich słuchaczy podnoszą się tarcze i w mózgach rejestruje się im memorandum myślowe: ‘ten człowiek ma być zniszczony.’ I zaraz żydowskie uzupełnienie. Oczywiście nikt nie musi wiedzieć JAK ich zniszczono, żeby ludzie nie nabrali podejrzeń o tym co się dzieje.

Nieświadomy lecących na ciebie ze wszystkich stron niewidzialnych sztyletów, ty jednak bzdurzysz dalej.

Komora gazowa w obozie w Auschwitz wybudowana w 1946 roku, rok po ZAKOŃCZENIU II wojny światowej. Fred Leuchter udowodnił, że tam nie było gazowania. Większość współwięźniów zmarła na skutek głodu i tyfusu, kiedy alianckie bomby odcięły niemieckie dostawy. Po amerykańskim zbombardowaniu bezbronnego Drezna, największą zbrodnią II wojny światowej było zagłodzenie niemieckich jeńców wojennych po wojnie przez gen. Eisenhowera. Czerwony Krzyż przeprowadził dokładną inspekcję wszystkich niemieckich obozów, ale Stary Ike, którego West Point ochrzcił ‘strasznym szwedzkim Żydem,‘ nie pozwolił Czerwonemu Krzyżowi na oglądanie tych wszystkich powoli umierających Niemców na francuskich polach. Ani Ike, ani Churchill, ani DeGaulle, nigdy nie wspomnieli o holokauście. Teraz jest to światowy kult, głoszący eksterminację Palestyńczyków i zniesienie swobody wypowiedzi na całym świecie. Widocznie to wygraliśmy w II wojnie światowej – światową tyranię żydowską.

Do tej pory, oczywiście, większość Żydów opuściła publiczność, planując jak zniszczyć ci przyszłość. Najpierw dostają cios twoje możliwości finansowe, bo każdy przyjaciel jakiego miałeś w biznesie, miał żydowskiego przyjaciela, z którym robi biznes, prawdopodobnie na wyższym poziomie niż twój.

To nie jest fikcja. Amerykańską sceną społeczną i biznesową rządzi sieć sayanim. Coś nieprzychylnego dla Żydów i jesteś wyeliminowany z biznesu.

W przypadku Paula Topete, balladzisty i wirtuoza gitary z zespołu Pokerface, wycofali się sponsorzy koncertu, gdyż był “zbyt patriotyczny” w video wykorzystywanym grupę rezerwistów (prawdopodobnie stworzoną i strategicznie ulokowaną przez Żydów).

W przypadku scenarzysty J B Campbella, było to wykluczenie go z zawodu (inspektor pól naftowych) i odrzucenie wszystkich scenariuszy za to, że były “za bliskie prawdzie” i doprowadzenie go do skrajnego ubóstwa.

W przypadku gospodarza radia dla rowerzystów Claytona Douglasa, były to naciski na jego reklamodawców do wyrzucenia go, a nawet podstawienie tajnej policjantki by się z nią ożenił. Teraz to jest wtargnięcie do twojego domu!

W przypadku niedoszłego białego patriotycznego kandydata Johna DeNugenta, było to wyciągnięcie z domu w środku nocy i w kajdankach przyjaciela Henrika Holappa, za to, że naruszył jakieś prawo UE zabraniające swobodnych wypowiedzi, oraz doholowanie go do fińskiego więzienia.

To sprowadza “spojrzenie” na inny szczebel.

“Spojrzenie” oznacza, że jesteś na drodze do więzienia, bo właśnie wszedłeś w konflikt z prawem wobec większości korporacyjnego świata zachodniego przeciwko, jak się domyślasz, zniesławieniu pamięci o zmarłych, lub w tym przypadku, kilku tysięcy żydowskich trupów, które zdobywały miliardy dolarów w odszkodowaniach za holokaust dla społeczności żydowskiej na całym świecie, dzięki prawnym ślizgaczom hojnie smarowanym przez żydowskich sędziów.

Wszystko co woła o wolność jednostki i prawa konstytucyjne jest albo infiltrowane albo dobierane, a jeśli to niemożliwe, niszczone. To dlatego mamy wszystkie te grupy typu Partii Herbacianych, paradujące wokół, bo założono je, jak kampanię Rona Paula (odpowiednik polskojęzycznego J. Korwina-Mikke/a303), by odciągnąć malkontentów, zepchnąć ich na margines, a następnie zneutralizować jako siłę polityczną. Jeśli prawnik Hitlera był Żydem, był nim również szef kampanii Rona Paula.

Więc o co chodzi w spojrzeniu?

Ostatecznie chodzi tu o utrzymanie bardzo szkodliwej fikcji, by ta jedna grupa intrygantów przestępczych, wymachujących bardzo błędną i niedorzeczną filozofią, że są wybrańcami w wyniku tych dwuizbowych głosów ich boga, który na przestrzeni dziejów nakazywał im grabić i mordować kogo tylko chcieli, tak długo, jak wielbią go “i przynoszą mu złoto,” wszystko będzie OK.

Powiedzą wam nawet buddyści, że czeka was ogień piekielny, a sztuką jest przez niego przejść, i każdy ich rozumie. Ale łatwiejsze może być przejście przez ogień piekielny niż przez to “spojrzenie.” Nie pamiętam czy to był Ezra [Pound] czy Eustace [Mullins], ale wyjaśnienie jest takie:

Pasożyt ukradkiem zaczyna osłabiać i niszczyć naturalnych przywódców gojowskiej społeczności, tych którzy przewodzili pogromom. Ci przywódcy nagle dowiadują się, że znika ich majątek. Odnajdują się dokumenty, które dowodzą, że ich własność należy do kogoś innego. Ich córki są rozpustnicami i błąkają się po innych miastach. Ich reputacja jest zniszczona, a gojowska społeczność obraca się przeciwko nim. Teraz wśród Gojów pojawia się kilku nowych przywódców. Bez wyjątku, są to ludzie, którym nagle sprzyja szczęście, i bez wyjątku, ich szczęście może mieć początek u Żydów.

To Ezra Pound rozpoczął badanie cywilizacji bizantyjskiej, i to on przypomniał światu o tej szczęśliwej nie-żydowskiej ziemi. To od Bizantyjczyków Pound przyjął nie stosującą przemocy zasadę kontrolowania Żydów:

“Rozwiązanie problemu żydowskiego jest proste,” powiedział. “Trzymać ich z daleka od banków, edukacji i rządu.” To bardzo proste. Nie ma potrzeby zabijania Żydów. Faktycznie każdy pogrom w historii był dla nich korzystny, i w wielu przypadkach przez nich sprytnie wszczynany. Wyrzuć ich z banków i nie będą rządzić życiem gospodarczym społeczeństwa. Wyrzuć ich ze szkolnictwa i nie będą deprawować umysłów młodzieży na swoje wywrotowe doktryny. Wyrzuć ich z rządu i nie będą zdradzać narodu.

Chociaż długo mogę mówić o elementach tego zorganizowanego strachu, uwolnionego na cały świat, to nigdy nie będę w stanie go pojąć. Jednak musimy z nim walczyć, i to szybko, zanim zabije nas wszystkich, co skrzętnie stara się zrobić w tej chwili. Przez resztę naszego życia będzie kontynuował robić to co robił od początku, chyba że zdefiniujemy go i odtrujemy, oraz zrobimy ze świata raj na ziemi, do którego wszyscy, czy wiesz o tym czy nie, desperacko staramy się dotrzeć.

Nic więcej ma więcej sensu niż próba stworzenia raju, którego pragniemy na świecie w którym żyjemy, ale są tacy, którzy wiecznie próbują nas przed tym powstrzymać, bo kiedy już zmuszą cię do porzucenia wiary w nadzieję, czy nawet nadziei wiary, mogą cię zmusić do zrobienia absolutnie wszystkiego co zechcą.
John Kaminski, tłumaczenie Ola Gordon

Źródło → http://wolna-polska.pl/

 


"Moim zdaniem, Izrael jako „państwo żydowskie” stanowi zagrożenie nie tylko dla samego siebie i swoich mieszkańców, lecz także dla wszystkich żydów oraz ludności zamieszkującej Bliski Wschód i inne regiony."

- Prof. Izrael Shahak, "Żydowskie dzieje i religia".


Palestine banner
Viva Palestina!

Jedyną drogą prowadzenia wojny w sposób moralny jest droga żydowska: niszczyć miejsca święte. Zabijać mężczyzn, kobiety i dzieci

Mit “6 milionów”

Black Muslim leader Louis Farrakhan's Epic Speech in Madison Square Garden, New York  - A must see!

Pożegnanie z Izraelem, cierniem Bliskiego Wschodu
Jack Bernstein

Fotografie 

Międzynarodowy Żyd    
Henry Ford


Talmud unmasked
Talmud obnażony

 Izraelska kontrola nad Stanami Zjednoczonymi
James Petras

Młodzi Izraelczycy rozrabiają w Polsce

Żydowski rasizm
Dr David Duke

Tematy Jeszcze Bardziej Niebezpieczne
Dr Dariusz Ratajczak

Moja Walka - Mein Kampf
Adolf Hitler

"Nie jestem Amerykaninem o wierze żydowskiej, ale Żydem. Jestem Amerykaninem. Byłem Amerykaninem przez 63 / 64 mojego życia, ale Żydem byłem przez 4000 lat."

- Rabin Stephen S Wise, prezydent Amerykańskiego i Światowego Kongresu Żydów


Poszukiwacze żydowskiego genu - Shlomo Sand


Wielka Encyklopedia Żydów

Ustami rabina: Syjonizm to afirmacja judaizmu
Gilad Atzmon

Mit Holocaustu
Robert Faurisson

The Jewish hand behind Internet The Jews behind Google, Facebook, Wikipedia, Yahoo!, MySpace, eBay...

Erec Izrael Haszlema – biblijne granice Królestwa Izraela

Syjonizm w Ameryce
James Petras

The Founding Myths of Modern Israel
Izrael Shahak: "Żydowskie
dzieje i religia"

Wyznania szpiega: Sayanim
Victor Ostrovski i Claire Hoy

Reel Bad Arabs - Revealing the racist Jewish Hollywood propaganda

Żydowscy bojówkarze z Europy z misją w Izraelu
JDL - Jewish Defense League

Operacja Hasbara: przegrana bitwa - Jerzy Szygiel

Israel controls U.S. Presidents
Biden, Trump, Obama, Bush, Clinton...

Donald Tusk - Judeopolonia
Tusk - Judeopolonia


Syjonizm i III Rzesza - Mark Weber

Protokoly obrad medrcow Syjonu

Filmy wideo 

Talmud i mechanizmy obronne
Izrael Shahak

ADL: 80 mln „antysemitycznych” Amerykanów
Pastor Ted Pike

Żydowska Supremacja
Dr David Duke

Karykatury 

Aktyvizm! - Join the Fight!


Down with Zio-Apartheid
 Stop Jewish Apartheid!