No hate. No violence
Races? Only one Human race
United We Stand, Divided We Fall
Radio Islam
Know Your enemy!
No time to waste. Act now!
Tomorrow it will be too late

English

Franç.

Deutsch

عربي

Sven.

Español

Portug.

Italiano

Русск.

бълг.

Hrvat.

Češt.

Dansk

Suomi

Magyar

Neder.

Norsk

Polski

Rom.

Srpski

Slov.

Indon.

فارسی

Türkçe

日本語

汉语
Panie Lieberman, niech pan to powie ocalałym z USS Liberty!

Alan Hart 

 
USS Liberty dzień po ataku


Pytanie: Dlaczego tak jest, że w tym chrześcijańskim okresie „pokoju na ziemi i życzliwości dla wszystkich mężczyzn (i kobiet)”, przychodzi mi do głowy nazwisko izraelskiego, urodzonego w Rosji, ministra spraw zagranicznych, Avigdora Liebermana, opisywanego przez niektórych jako „początkujący Hitler” Izraela?
Odpowiedź: Ponieważ pomyślałem o najbardziej niezwykłym oświadczeniu (niezwykłym nawet według jego standardów), jakie wydał podczas ostatniej wizyty w Australii.
Jego australijski odpowiednik, Kelvin Rudd, zapytał go, czy Izrael podpisze Traktat o Nierozprzestrzenianiu Broni Nuklearnej (NPT), by wesprzeć sprawę nierozprzestrzeniania broni nuklearnej.
Liebermann powiedział: „Nie”, ponieważ „Izrael nie stanowi zagrożenia dla światowego pokoju”. (podkreślenie autora)
Lieberman zapewnił, że ten problem „nie ogranicza się do sprawy samego rozmieszczenia broni nuklearnej”, lecz dotyczy „odpowiedzialności państw posiadających tego rodzaju broń”.
Więc według Liebermana, uzbrojone w broń nuklearną państwo syjonistyczne jest państwem odpowiedzialnym. Nie ma żadnej potrzeby, by świat martwił się z powodu jego odmowy podpisania NPT.
Kiedy Lieberman wszedł do rządu koalicyjnego Ehuda Olmerta jako minister ds. zagrożeń strategicznych, Ha’aretz skomentował to następująco: „Wybór najbardziej nieokiełznanego i nieodpowiedzialnego człowieka na tę funkcję stanowi strategiczne zagrożenie samo w sobie. Brak okiełznania i niepowściągliwy język Liebermana, porównywalny jedynie z prezydentem Iranu, mogą doprowadzić do katastrofy w całym regionie”.
W listopadzie 2003 roku wyniki nie opublikowanego, lecz znanego z przecieków badania przeprowadzonego w 15 krajach UE wykazały, że Izrael uważany jest za „największe zagrożenie dla pokoju światowego” – przed Północną Koreą, Afganistanem i Iranem – przez 59% z liczby badanych 7.500 Europejczyków. Siedem lat i dwie wojny (działania terroryzmu państwowego) później, wyniki te mogły ulec tylko wzmocnieniu.
Jeśli Lieberman rzeczywiście uważa, że istnieje wiarygodna okoliczność dla Izraela jako „odpowiedzialnego” państwa, mógł to sprawdzić mówiąc to do ocalałych z Liberty – tych, którzy przeżyli atak Izraela na najbardziej zaawansowany i wyrafinowany okręt szpiegowski Ameryki, atak powietrzny i morski przy użyciu torped, kiedy zginęło 37 Amerykanów i rannych zostało 174, 90 z nich poważnie. Gdyby w czwartym dniu wojny w 1967 roku wszystko poszło zgodnie z planem człowieka, który wydał rozkaz tego ataku, izraelskiego ministra obrony Mosze Dajana, Liberty zostałby zatopiony wraz z całą amerykańską załogą, nie pozostawiając nikogo, kto mógłby opowiedzieć, co naprawdę się wydarzyło.
Dla tych, którzy nie znają prawdy o tym, co się stało, Liberty był zacumowany u wybrzeży Strefy Gazy jako polisa ubezpieczeniowa rządu Johnsona. Słuchając komunikacji izraelskiego wojska, jego głównym zadaniem było niedopuszczenie do wojny Izraela z Syrią, która mogłaby sprowokować konfrontację amerykańsko-sowiecką. Prezydent Johnson dał Izraelowi zielone światło do ataku na Egipt, ale tylko Egipt. Dajan zarządził atak na Liberty, aby zapobiec przekazaniu rządowi Johnsona wczesnego ostrzeżenia o swoich zamiarach rozszerzenia wojny na Syrię, po przejęciu Zachodniego Brzegu Jordanu. Ale stało się tak, że ostatnia dokonana przez Izrael grabież terenów w wojnie – przejęcie od Syrii Wzgórz Golan – sprowokowała groźbę sowieckiej interwencji wojskowej. Przez kilka godzin istniała perspektywa konfrontacji supermocarstw i ewentualnie III wojny światowej. Ale w ostatniej chwili katastrofy uniknięto przy użyciu gorącej linii Biały Dom-Kreml.
Izraelski atak na Liberty powinien stać się rewelacyjną, najbardziej popularną wiadomością, ale poza faktem, że miał miejsce „incydent”, oraz że Izrael przeprosił, amerykańskie agencje informacyjne nie przekazały tej wiadomości. Była ona dla nich zbyt gorąca, by sobie z nią poradziły. Gdyby to był arabski czy inny muzułmański atak na amerykański okręt, rozsądne byłoby przypuszczać, że Ameryka skorzystałaby z ataku wojskowego, jeśli nie wojny, na kraj za to odpowiedzialny. Co zrobił prezydent Johnson? Ze strachu przed obrażeniem syjonistycznego lobby i jego pionków w Kongresie nakazał i nadzorował utajnienie go, co pozostaje w mocy do dnia dzisiejszego. A media stanęły razem z nim. I tak jest do tej pory.
Lekcja z przeprowadzonego z zimną krwią ataku na Liberty była taka, że nie ma nic, czego nie może zrobić syjonistyczne państwo swoim przyjaciołom, jak również swoim wrogom, aby dostać to, czego chce.
Stanowiskiem, którego najbardziej chce Lieberman, jest to, które sprawuje Netanjahu. Biorąc pod uwagę to, jak się rzeczy mają w Izraelu i dokąd zmierzają, nie jest niemożliwym to, że je dostanie. Jeśli zostanie premierem, to wyobrażam sobie, że zasygnalizuje to przejście od słów do czynów, jak w pieśni jego zwolenników – „Śmierć Arabom!”


Tłumaczenie: Ola Gordon
Źródło: veteranstoday.com
Za: stopsyjonizmowi.wordpress.com
Zobacz również: Tragedia USS Liberty autorstwa zniszczonego przez żydostwo i zamordowanego Dariusza Ratajczaka

"Moim zdaniem, Izrael jako „państwo żydowskie” stanowi zagrożenie nie tylko dla samego siebie i swoich mieszkańców, lecz także dla wszystkich żydów oraz ludności zamieszkującej Bliski Wschód i inne regiony."

- Prof. Izrael Shahak, "Żydowskie dzieje i religia".


Palestine banner
Viva Palestina!

Jedyną drogą prowadzenia wojny w sposób moralny jest droga żydowska: niszczyć miejsca święte. Zabijać mężczyzn, kobiety i dzieci

Mit “6 milionów”

Black Muslim leader Louis Farrakhan's Epic Speech in Madison Square Garden, New York  - A must see!

Pożegnanie z Izraelem, cierniem Bliskiego Wschodu
Jack Bernstein

Fotografie 

Międzynarodowy Żyd    
Henry Ford


Talmud unmasked
Talmud obnażony

 Izraelska kontrola nad Stanami Zjednoczonymi
James Petras

Młodzi Izraelczycy rozrabiają w Polsce

Żydowski rasizm
Dr David Duke

Tematy Jeszcze Bardziej Niebezpieczne
Dr Dariusz Ratajczak

Moja Walka - Mein Kampf
Adolf Hitler

"Nie jestem Amerykaninem o wierze żydowskiej, ale Żydem. Jestem Amerykaninem. Byłem Amerykaninem przez 63 / 64 mojego życia, ale Żydem byłem przez 4000 lat."

- Rabin Stephen S Wise, prezydent Amerykańskiego i Światowego Kongresu Żydów


Poszukiwacze żydowskiego genu - Shlomo Sand


Wielka Encyklopedia Żydów

Ustami rabina: Syjonizm to afirmacja judaizmu
Gilad Atzmon

Mit Holocaustu
Robert Faurisson

The Jewish hand behind Internet The Jews behind Google, Facebook, Wikipedia, Yahoo!, MySpace, eBay...

Erec Izrael Haszlema – biblijne granice Królestwa Izraela

Syjonizm w Ameryce
James Petras

The Founding Myths of Modern Israel
Izrael Shahak: "Żydowskie
dzieje i religia"

Wyznania szpiega: Sayanim
Victor Ostrovski i Claire Hoy

Reel Bad Arabs - Revealing the racist Jewish Hollywood propaganda

Żydowscy bojówkarze z Europy z misją w Izraelu
JDL - Jewish Defense League

Operacja Hasbara: przegrana bitwa - Jerzy Szygiel

Israel controls U.S. Presidents
Biden, Trump, Obama, Bush, Clinton...

Donald Tusk - Judeopolonia
Tusk - Judeopolonia


Syjonizm i III Rzesza - Mark Weber

Protokoly obrad medrcow Syjonu

Filmy wideo 

Talmud i mechanizmy obronne
Izrael Shahak

ADL: 80 mln „antysemitycznych” Amerykanów
Pastor Ted Pike

Żydowska Supremacja
Dr David Duke

Karykatury 

Aktyvizm! - Join the Fight!


Down with Zio-Apartheid
 Stop Jewish Apartheid!