No hate. No violence
Races? Only one Human race
United We Stand, Divided We Fall
Radio Islam
Know Your enemy!
No time to waste. Act now!
Tomorrow it will be too late

English

Franç.

Deutsch

عربي

Sven.

Español

Portug.

Italiano

Русск.

бълг.

Hrvat.

Češt.

Dansk

Suomi

Magyar

Neder.

Norsk

Polski

Rom.

Srpski

Slov.

Indon.

فارسی

Türkçe

日本語

汉语
Ucieczka żydowskich doradców z Białego Domu
 
Mark Glenn 4.10.2010, przełożył-skrócił Piotr Bein


Zrezygnował ze stanowiska Rahm Emmanuel, szef personelu administracji Obamy, syn terrorysty Irgunu, żołnierz armii Izraela a nie USA. Był agentem wrogiego państwa, które chce obalić Amerykę poprzez wmieszanie jej w niszczycielskie, bankrutujące wojny. Mosad znał więc każdy ruch Obamy, podobnie jak  zamiary Clintona poprzez Monikę Lewinsky. Kilka dni po Emmanuelu, ustąpienie ogłosili  David Axelrod (główny doradca polityczny Obamy) i Larry Summers (główny doradca gospodarczy) – tzn. Izrael nie szykuje nic dobrego dla Ameryki. Do tego Izrael ostentacyjnie był nieobecny podczas przemowy Obamy w ONZ w 3-im tygodniu września — wymowny gest dla państwa i narodu o motcie nigdy nie zapomniec i zawsze mającego ostatnie słowo. Być może nadszedł czas ujawnić żenujące dla Obamy informacje przed nadchodzącymi wyborami do Kongresu.  Albo zbliża się jakiś zamach, zburzenie gospodarki, atak fałszywej flagi czy akt terroru przeciw USA, jak wiadomo z ponad 50-letniej historii dbania o interesy Izraela.
Powodem rezygnacji jest zapewne to, że Obama nie poparł należycie ekspansji Izraela w Palestynie ani wojen na Bliskim Wschodzie. Natomiast na początku kadencji Busha podczas wizyty w Izraelu rabini związani ze skrajną prawicą terroru przedstawili mu listę na zwojach, przypominających zapowiedzi proroka Mojżesza dla faraona o nieszczęściu i zniszczeniu:
Ja, George Bush, oświadczam, że Stwórca świata przeznaczył i dał Ziemię Izraela narodowi Izraela, narodowi wiecznemu. Dlatego wzywam wszystkie narody, by oszczędziły sobie pewnego nieszczęścia i uznały, ze ziemia ta jest wyłącznym prawnym spadkiem dla narodu Izraela. Ten, kto neguje tę prawdę, zagraża całemu życiu na ziemi… Broń Boże, narody mogą… świadomie przyczynić się do zniszczenia… Na pewno wiedzą, co Bóg Izraela uczynił Egiptowi  i wszystkim wrogom Izraela od niepamiętnych czasów. Czy narody myślą, że pozostawiając Żydów na pastwę wrogów, którzy zabijają ich co dzień –mogą uciec od zmagań w Iranie, Pakistanie, Arabii Saudyjskiej, Syrii, Egipcie i Libanie? Niech pamiętają naszego przodka, Abrahama, który wziął się za 4 największych królów świata, by wyzwolić swego bratanka z niewoli. Nie wolno zapomnieć czynów naszych patriarchów, których przykład kieruje nami w każdym pokoleniu… Bóg nakazał, że rolą narodów jest wzmocnić naród Izraela. Dlatego trzeba oświadczyć: Ja, George Bush, głównodowodzący siłami zbrojnymi USA, nakażę wszystkim moim wojskom chronić Boskich praw narodu Izraela i oddalić od niego wszelkie zagrożenia.
Zaledwie parę miesięcy po otrzymaniu tej listy przez Busha, w połowie września 2008 r. wyparowało z kont rynku pieniężnego USA 550 mld $ w ciągu zaledwie 2 godz. Według świadectwa złożonego przed Kongresem przez szefa Rezerwy Federalnej, Bernanke, i ówczesnego sekretarza skarbu Paulsona, żeby nie ich interwencja przez zamkniecie kont rynku pieniężnego, USA doznałoby bankructwa tego dnia. Był to skoordynowany atak na gospodarkę USA, a wina miała spaść na terroryzm islamski – niewątpliwie Iran – przed atakiem militarnym na ten kraj. Zważywszy osaczenie gospodarki USA przez syjonistów, nie jest mrzonką powtórzenie tego scenariusza, tylko że apetyt syjonistów na Iran wzrósł przez ten czas do stanu sprzed zamachu na prezydenta Kennedy’ego w Dallas w 1963 r.
Mendia globalnie potwierdzają możliwość zamachu. Protesty w Izraelu, nawet z paleniem kukieł Obamy przed rezydencją Netanjahu, nazywają prezydenta USA nowym faraonem, a ministrowie izraelscy – potomkiem niewolników, który wychylił się i potrzebuje surowej nauczki. Zaś Netanjahu przemawia apokaliptycznie na wypadek, gdyby Ameryka nie zaangażowała się niezwłocznie w wojny Izraela. Według byłego agenta Mosadu, Victora Ostrovsky´ego (ksiazka The Other Side of Deception opisująca plan zamachu na Busha na konferencji pokojowej w Madrycie w październiku 1991 r. i zwalenia winy na terror arabski), nie ma co do tego wątpliwości.
Cały ten dramat ucieczki syjonistów z Białego Domu Obamy przypomina  reportaże po 11 IX o tym, jak niewielu Żydów zginęło w WTC. Okazało się potem, ze dostali ostrzeżenie. Obecnie widać, ze Izrael i sprzymierzeńcy nie chcą narażać swych ludzi, kiedy wypaliłaby bomba zegarowa w Białym Domu. Powód musi być poważny, skoro w nicość idą nie tylko złotodajne kariery osobiste Emmanuela, Axelroda i Summersa, lecz, co ważniejsze – oczy i uszy Ojczyzny Izrael w momencie, gdy potrzebuje ich najbardziej w Białym Domu, by przetrwać. Wzorowane na biblijnych postaciach Józefa i Estery, którzy doszli stopniowo do najwyższych stanowisk rządowych, te 3 tłuste szczury uciekające teraz ze statku Ameryka, mogą tylko znaczyć, że wiedzą o zbliżającej się torpedzie.


Źródło: rebelnews.org
Za: grypa666.wordpress.com

"Moim zdaniem, Izrael jako „państwo żydowskie” stanowi zagrożenie nie tylko dla samego siebie i swoich mieszkańców, lecz także dla wszystkich żydów oraz ludności zamieszkującej Bliski Wschód i inne regiony."

- Prof. Izrael Shahak, "Żydowskie dzieje i religia".


Palestine banner
Viva Palestina!

Jedyną drogą prowadzenia wojny w sposób moralny jest droga żydowska: niszczyć miejsca święte. Zabijać mężczyzn, kobiety i dzieci

Mit “6 milionów”

Black Muslim leader Louis Farrakhan's Epic Speech in Madison Square Garden, New York  - A must see!

Pożegnanie z Izraelem, cierniem Bliskiego Wschodu
Jack Bernstein

Fotografie 

Międzynarodowy Żyd    
Henry Ford


Talmud unmasked
Talmud obnażony

 Izraelska kontrola nad Stanami Zjednoczonymi
James Petras

Młodzi Izraelczycy rozrabiają w Polsce

Żydowski rasizm
Dr David Duke

Tematy Jeszcze Bardziej Niebezpieczne
Dr Dariusz Ratajczak

Moja Walka - Mein Kampf
Adolf Hitler

"Nie jestem Amerykaninem o wierze żydowskiej, ale Żydem. Jestem Amerykaninem. Byłem Amerykaninem przez 63 / 64 mojego życia, ale Żydem byłem przez 4000 lat."

- Rabin Stephen S Wise, prezydent Amerykańskiego i Światowego Kongresu Żydów


Poszukiwacze żydowskiego genu - Shlomo Sand


Wielka Encyklopedia Żydów

Ustami rabina: Syjonizm to afirmacja judaizmu
Gilad Atzmon

Mit Holocaustu
Robert Faurisson

The Jewish hand behind Internet The Jews behind Google, Facebook, Wikipedia, Yahoo!, MySpace, eBay...

Erec Izrael Haszlema – biblijne granice Królestwa Izraela

Syjonizm w Ameryce
James Petras

The Founding Myths of Modern Israel
Izrael Shahak: "Żydowskie
dzieje i religia"

Wyznania szpiega: Sayanim
Victor Ostrovski i Claire Hoy

Reel Bad Arabs - Revealing the racist Jewish Hollywood propaganda

Żydowscy bojówkarze z Europy z misją w Izraelu
JDL - Jewish Defense League

Operacja Hasbara: przegrana bitwa - Jerzy Szygiel

Israel controls U.S. Presidents
Biden, Trump, Obama, Bush, Clinton...

Donald Tusk - Judeopolonia
Tusk - Judeopolonia


Syjonizm i III Rzesza - Mark Weber

Protokoly obrad medrcow Syjonu

Filmy wideo 

Talmud i mechanizmy obronne
Izrael Shahak

ADL: 80 mln „antysemitycznych” Amerykanów
Pastor Ted Pike

Żydowska Supremacja
Dr David Duke

Karykatury 

Aktyvizm! - Join the Fight!


Down with Zio-Apartheid
 Stop Jewish Apartheid!