No hate. No violence
Races? Only one Human race
United We Stand, Divided We Fall
Radio Islam
Know Your enemy!
No time to waste. Act now!
Tomorrow it will be too late

English

Franç.

Deutsch

عربي

Sven.

Español

Portug.

Italiano

Русск.

бълг.

Hrvat.

Češt.

Dansk

Suomi

Magyar

Neder.

Norsk

Polski

Rom.

Srpski

Slov.

Indon.

فارسی

Türkçe

日本語

汉语
Szef sztabu Białego Domu do rabinów: zrobiliśmy wszystko co możliwe w interesie IzraelaSzef Sztabu Białego Domu, żydowski polityk Rahm Emanuel, podczas spotkania z grupą rabinów zebranych w Białym Domu powiedział, że administracja prezydenta Obamy “spieprzyła przesłanie o poparciu Izraela”, i że “potrzeba będzie więcej niż miesiąca na naprawienie tych wyrządzonych w ciągu 14 miesięcy szkód”.
Rahm, zagorzały syjonista, tak jak inni żydowscy politycy stawiający sobie dobro Izraela wyżej niż dobro Ameryki, powiedział o prezydencie Obamie, że “podczas wyborów mieliśmy wątpliwości co do poparcia przez Obamę Izraela, i to się właśnie objawia.” Rahm zapewnił jednak zgromadzonych 15 rabinów, reprezentujących wszystkie ważniejsze nurty judaizmu, że “jeśli chodzi o politykę zagraniczną, zrobiliśmy wszystko co możliwe dla interesu bezpieczeństwa Izraela.” Wypowiedzią tą Rahm Emanuel po raz kolejny zaświadczył, że główne działania polityki zagranicznej Stanów Zjednoczonych obliczone są na korzyści Izraela, a nie na dobro Stanów Zjednoczonych i narodu amerykańskiego.
Administracja Obamy zatwierdziła niedawno dodatkowe fundusze w wysokości 205 milionów dolarów z przeznaczeniem na sfinansowanie izraelskiego systemu obrony przeciwrakietowej Iron Dome. Pomoc Stanów Zjednoczonych dla Izraela wynosi ponad 3 miliardy dolarów rocznie, a od 1949 roku całkowita pomoc amerykańska dla Izraela wyniosła do dnia dzisiejszego około 175 miliardów dolarów. Kwota ta obciążyła każdego amerykańskiego podatnika.
Wielu polityków izraelskich oraz inne publiczne osoby wyrażają niezadowolenie z opieszałości Obamy wobec całkowitej i bezwarunkowej kapitulacji wobec żądań Izraela. Niedawno szwagier obecnego premiera Izraela Benjamina Netanyahu, Hagi Ben-Artzi powiedział, że “w Ameryce mamy antysemickiego prezydenta”. W typowym dla szowinistów żydowskich stylu powiedział on, że “Jeśli prezydent-antysemita dochodzi w Ameryce do władzy, jest to dla nas wyzwanie. Musimy wtedy powiedzieć sobie: nie spoczniemy. Jesteśmy narodem z 4-tysiącletnią historią, a on przeminie i zniknie po roku lub dwóch. Któż będzie o nim pamiętał? A Jerozolima będzie zawsze bezpieczna”.
Barak Obama, wybrany przez zdezorientowanych mass-mediami wyborców, stał się dla lobby żydowskiego postacią nie tak łatwo sterowalną jak przewidywano w przeszłości. Wbrew oskarżeniom, sam prezydent cechuje się filosemickim nastawieniem, lecz również sympatyzuje z islamskimi nurtami, co jest urzeczywistnieniem jego islamskich korzeni i wychowania. Zbieżność prezydenta i środowisk żydowskich dokonuje się natomiast w antychrześcijańskim nastawieniu oraz marksistowskim kulturalizmie, i tam znajdują oni pojednanie.
bibula.com/?p=21740
Rahm Emanuel jest synem Benjamina M. Emanuela, członka żydowskiej terrorystycznej organizacji Irgun, która „wsławiła się” m.in wysadzeniem hotelu King David w Jerozolimie w 1946 r. (zginęło 91 osób) oraz masakrą palestyńskiej wioski Deir Yassin w 1948 r. (w bestialski sposób zamordowano 254 Palestyńczyków). Irgun działał w Palestynie w latach 1931 – 1948, a po powstaniu Izraela został wcielony do nowo utworzonego IDF.

"Moim zdaniem, Izrael jako „państwo żydowskie” stanowi zagrożenie nie tylko dla samego siebie i swoich mieszkańców, lecz także dla wszystkich żydów oraz ludności zamieszkującej Bliski Wschód i inne regiony."

- Prof. Izrael Shahak, "Żydowskie dzieje i religia".


Palestine banner
Viva Palestina!

Jedyną drogą prowadzenia wojny w sposób moralny jest droga żydowska: niszczyć miejsca święte. Zabijać mężczyzn, kobiety i dzieci

Mit “6 milionów”

Black Muslim leader Louis Farrakhan's Epic Speech in Madison Square Garden, New York  - A must see!

Pożegnanie z Izraelem, cierniem Bliskiego Wschodu
Jack Bernstein

Fotografie 

Międzynarodowy Żyd    
Henry Ford


Talmud unmasked
Talmud obnażony

 Izraelska kontrola nad Stanami Zjednoczonymi
James Petras

Młodzi Izraelczycy rozrabiają w Polsce

Żydowski rasizm
Dr David Duke

Tematy Jeszcze Bardziej Niebezpieczne
Dr Dariusz Ratajczak

Moja Walka - Mein Kampf
Adolf Hitler

"Nie jestem Amerykaninem o wierze żydowskiej, ale Żydem. Jestem Amerykaninem. Byłem Amerykaninem przez 63 / 64 mojego życia, ale Żydem byłem przez 4000 lat."

- Rabin Stephen S Wise, prezydent Amerykańskiego i Światowego Kongresu Żydów


Poszukiwacze żydowskiego genu - Shlomo Sand


Wielka Encyklopedia Żydów

Ustami rabina: Syjonizm to afirmacja judaizmu
Gilad Atzmon

Mit Holocaustu
Robert Faurisson

The Jewish hand behind Internet The Jews behind Google, Facebook, Wikipedia, Yahoo!, MySpace, eBay...

Erec Izrael Haszlema – biblijne granice Królestwa Izraela

Syjonizm w Ameryce
James Petras

The Founding Myths of Modern Israel
Izrael Shahak: "Żydowskie
dzieje i religia"

Wyznania szpiega: Sayanim
Victor Ostrovski i Claire Hoy

Reel Bad Arabs - Revealing the racist Jewish Hollywood propaganda

Żydowscy bojówkarze z Europy z misją w Izraelu
JDL - Jewish Defense League

Operacja Hasbara: przegrana bitwa - Jerzy Szygiel

Israel controls U.S. Presidents
Biden, Trump, Obama, Bush, Clinton...

Donald Tusk - Judeopolonia
Tusk - Judeopolonia


Syjonizm i III Rzesza - Mark Weber

Protokoly obrad medrcow Syjonu

Filmy wideo 

Talmud i mechanizmy obronne
Izrael Shahak

ADL: 80 mln „antysemitycznych” Amerykanów
Pastor Ted Pike

Żydowska Supremacja
Dr David Duke

Karykatury 

Aktyvizm! - Join the Fight!


Down with Zio-Apartheid
 Stop Jewish Apartheid!