No hate. No violence
Races? Only one Human race
United We Stand, Divided We Fall
Radio Islam
Know Your enemy!
No time to waste. Act now!
Tomorrow it will be too late

English

Franç.

Deutsch

عربي

Sven.

Español

Portug.

Italiano

Русск.

бълг.

Hrvat.

Češt.

Dansk

Suomi

Magyar

Neder.

Norsk

Polski

Rom.

Srpski

Slov.

Indon.

فارسی

Türkçe

日本語

汉语
Rabin Yaakov Yosef: Izrael powinien uczyć się od Syryjczyków, jak wyrzynać wroga
 
Armia izraelska powinna uczyć się od Syrii, jak „wyrzynać i miażdżyć wroga”, stwierdził rabin Jaakow Josef, syn byłego naczelnego rabina Izraela i duchowego przywódcy partii Szas, rabina Owadii Josefa. Jego wypowiedź, opublikowaną na izraelskim portalu finansowym Globes, przetłumaczyła z hebrajskiego na angielski Dena Szunra:
„Armia powinna nauczyć się od Syryjczyków, jak wyrzynać i miażdżyć wroga” – oto jak rabin Jaakow Josef, syn rabina Owadii Josefa, pobłogosławił żołnierzy Izraelskich Sił Obronnych (sic!), którzy wkrótce mogą znaleźć się w Strefie Gazy, w ramach mogącej się urzeczywistnić operacji lądowej.
Jak donosi portal Głos Żydowski [Ha-Kol Ha-Jehudi], rabin Josef wygłosił dziś kazanie w Grocie Patriarchów w Hebronie, podczas którego pobłogosławił też żołnierzy Izraelskich Sił Obronnych słowami: „Gorąco błogosławimy żołnierzy i modlimy się, by wyruszyli w pokoju i powrócili w pokoju”. Dosłownie zaraz potem stwierdził, że armia izraelska powinna nauczyć się od Syryjczyków, „jak wyrzynać i jak miażdżyć wroga”.
Zgodnie z doniesieniami, rabin Josef mówił podobne rzeczy w kazaniu, jakie w ubiegłym tygodniu wygłosił w Jerozolimie. W przeszłości Josef był przesłuchiwany przez policję w związku z podejrzeniami o podżeganie, gdyż zatwierdził i potwierdził treść książki Torat Hamelech, traktującej o zapisanych w Torze halachicznych prawach wojny.
Armia syryjska spotkała się z powszechnym potępieniem za ostrzał i bombardowania syryjskich miast bez rozróżnienia celów, czego skutkiem są dziesiątki tysięcy zabitych i rannych oraz ogromne zniszczenia podczas trwającej w Syrii wojny. [opowieści o „straszliwej armii syryjskiej” wypada nam między bajki włożyć – przyp. WP]
Stałe podżeganie
Takie podżeganie nie jest ze strony izraelskich przywódców religijnych niczym nowym. W czerwcu ub.r. rabin Szmuel Elijahu został mianowany członkiem komitetu doradców Magen Dawid Adom, zrzeszonego w Międzynarodowym Komitecie Czerwonego Krzyża. Skrajny rasizm Elijahu – naczelnego rabina Safadu, pobierającego pensję od rządu izraelskiego – oraz jego wezwania do przemocy przeciwko Palestyńczykom mają długą historię i są dobrze udokumentowane. Na przykład w 2007 r. wezwał on Izrael, by „zabił milion” Palestyńczyków w celu powstrzymania ostrzału rakietowego z Gazy. Jego wiekowy ojciec Mordechaj Elijahu stwierdził wcześniej, że „absolutnie nie ma żadnych przeciwwskazań moralnych wobec zabijania cywilów bez rozróżnienia”.
Inspiracją dla Jaakowa Josefa jest jego własny ojciec, Owadia Josef. Josef senior, znany z tego, że nazwał Palestyńczyków „wężami”, głośno wzywał w 2001 r. do ich eksterminacji. „Miłosierdzie wobec nich jest zakazane. Musicie posłać na nich pociski i ich unicestwić. Są źli i godni potępienia” – stwierdził szacowny kleryk.
Również ministrowie izraelscy używali gwałtownej retoryki podczas rozszerzającego się izraelskiego ataku na Gazę, który pochłonął dziesiątki cywilnych ofiar. „Minister obrony wewnętrznej” Awi Dichter wezwał, by Izrael „sformatował” Gazę, wyczyścił ją niczym twardy dysk na komputerze, tyle, że przy użyciu bomb. Minister transportu Israel Kac stwierdził z kolei, że Izrael powinien zbombardować Gazę tak intensywnie, by jej ludność uciekła do Egiptu, jak też wstrzymać dostawy wody i elektryczności. Wreszcie Eli Jiszaj, minister spraw wewnętrznych i szef partii Szas powiedział, że celem obecnego ataku „jest cofnięcie Gazy do średniowiecza”.


Ali Abunimah
, 18.11.2012
Źródło: electronicintifada.net
Tłumaczenie: Paweł Michał Bartolik
internacjonalista.pl

"Moim zdaniem, Izrael jako „państwo żydowskie” stanowi zagrożenie nie tylko dla samego siebie i swoich mieszkańców, lecz także dla wszystkich żydów oraz ludności zamieszkującej Bliski Wschód i inne regiony."

- Prof. Izrael Shahak, "Żydowskie dzieje i religia".


Palestine banner
Viva Palestina!

Jedyną drogą prowadzenia wojny w sposób moralny jest droga żydowska: niszczyć miejsca święte. Zabijać mężczyzn, kobiety i dzieci

Mit “6 milionów”

Black Muslim leader Louis Farrakhan's Epic Speech in Madison Square Garden, New York  - A must see!

Pożegnanie z Izraelem, cierniem Bliskiego Wschodu
Jack Bernstein

Fotografie 

Międzynarodowy Żyd    
Henry Ford


Talmud unmasked
Talmud obnażony

 Izraelska kontrola nad Stanami Zjednoczonymi
James Petras

Młodzi Izraelczycy rozrabiają w Polsce

Żydowski rasizm
Dr David Duke

Tematy Jeszcze Bardziej Niebezpieczne
Dr Dariusz Ratajczak

Moja Walka - Mein Kampf
Adolf Hitler

"Nie jestem Amerykaninem o wierze żydowskiej, ale Żydem. Jestem Amerykaninem. Byłem Amerykaninem przez 63 / 64 mojego życia, ale Żydem byłem przez 4000 lat."

- Rabin Stephen S Wise, prezydent Amerykańskiego i Światowego Kongresu Żydów


Poszukiwacze żydowskiego genu - Shlomo Sand


Wielka Encyklopedia Żydów

Ustami rabina: Syjonizm to afirmacja judaizmu
Gilad Atzmon

Mit Holocaustu
Robert Faurisson

The Jewish hand behind Internet The Jews behind Google, Facebook, Wikipedia, Yahoo!, MySpace, eBay...

Erec Izrael Haszlema – biblijne granice Królestwa Izraela

Syjonizm w Ameryce
James Petras

The Founding Myths of Modern Israel
Izrael Shahak: "Żydowskie
dzieje i religia"

Wyznania szpiega: Sayanim
Victor Ostrovski i Claire Hoy

Reel Bad Arabs - Revealing the racist Jewish Hollywood propaganda

Żydowscy bojówkarze z Europy z misją w Izraelu
JDL - Jewish Defense League

Operacja Hasbara: przegrana bitwa - Jerzy Szygiel

Israel controls U.S. Presidents
Biden, Trump, Obama, Bush, Clinton...

Donald Tusk - Judeopolonia
Tusk - Judeopolonia


Syjonizm i III Rzesza - Mark Weber

Protokoly obrad medrcow Syjonu

Filmy wideo 

Talmud i mechanizmy obronne
Izrael Shahak

ADL: 80 mln „antysemitycznych” Amerykanów
Pastor Ted Pike

Żydowska Supremacja
Dr David Duke

Karykatury 

Aktyvizm! - Join the Fight!


Down with Zio-Apartheid
 Stop Jewish Apartheid!