No hate. No violence
Races? Only one Human race
United We Stand, Divided We Fall
Radio Islam
Know Your enemy!
No time to waste. Act now!
Tomorrow it will be too late

English

Franç.

Deutsch

عربي

Sven.

Español

Portug.

Italiano

Русск.

бълг.

Hrvat.

Češt.

Dansk

Suomi

Magyar

Neder.

Norsk

Polski

Rom.

Srpski

Slov.

Indon.

فارسی

Türkçe

日本語

汉语


Rádia Islám - Čeština

--- První česká stránka proti sionismu a historickým lžím ---


Židovská moc
Judaismus
Sionismus
Rádia Islám
Revizionismus
Další archivy

  Židovská moc


  Judaismus  Sionismus  Revizionismus


  Rádia Islám / Ahmed Rami

 
Já jsem se setkat s Ahmedem Ramim v Marbelli, Andalusii ve Španělsku v domě tehdy dvaaosmdesátiletého emigranta, generálmajora Otta Ernsta Remera. Na první pohled jejich přátelství se zdálo, že spočívá na rozporech. Na jedné straně zde byl vysoký starý německý důstojník z druhé světové války, vysoce vyznamenán (rytířským křížem s dubovou ratolestí) - zraněni jedenáctkrát, osmačtyřicetkrát se účastnil boje z blízka, zkušený německý voják vychován na pruské tradici, který překazil 20. července 1944 pokus o atentát na jeho vůdce země, Adolfa Hitlera.

Na druhé straně, tam byl bývalý tankový nadporučík marocké armády, Ahmed Rami, syn hrdého, ale chudobného  berberského šejka, který jako mladý důstojník si přál sesadit svého vůdce země krále Hassana Marockého v duch švýcarského národního hrdiny Viléma Tella.

Bližší porovnání těchto tak různých osobností odhalí jejich podobnost: Odolní všem pokušením, oba jsou neúplatní idealisté, kteří nemají žádné pochopení pro materiální směrnice taktiky "západní konzumní společnosti". Rytířští a vždy připraveni sloužit dobru, tak jak to kdysi konal Dom Quichotte, jsou připraveni obětovat sebe pro jejich národní věc.

Silný zákoník cti ukazují jejich činy a oba si přáli sloužit svému národu, jeden v roce 1944 a druhý v roce 1972.

Remer věděl, že 20. července 1944 většina Němců podporovala Hitlera a že jeho režim byl legitimní.

Ahmed Rami byl přesvědčen, že král Maroka byl loutka židovské moci a CIA, který nestydatě vykonával vládu proti svému národu. Státní vláda byla proto nelegitimní.

Remer bránil svého vůdce země, když byl napaden a Rami napadnul svého vůdce země, kterého měl on bránit. Oba byli motivováni láskou ke své zemi a věrnosti k svému národů.

Zde jsou situace, když voják musí udělat výběr mezi povinností bránit vůdce země a povinností bránit svůj národ. Voják jako každý občan, je vázna sloužit svému národu (demokracii) a tak také výkonné moci svého státu, tak dlouho jak tato vládní legitimita vyžaduje od svrchovanosti národa.  Jestli jakákoliv vládní bude proti svému národu, pak je každý voják povinný vzdorovat takové vládě. Jakýkoliv nelegitimní režim, který poškozuje svůj národ držící moc skrze násilí a utisk, rafinovanost a podvod, pak je povinnost ozbrojených sil teto země oponovat takové vládě. Taková zločinná vláda potřebuje být zastavena ozbrojenými silami a předvedena před lidový soud.

V době kdy "americký" světový řád vyhlásil válku proti sebeurčení národů a prostřednictvím jeho mezinárodním peněžním systémem a mediální nadvlády, brání národům Afriky, Evropy a Asie, dosáhnout harmonie uvnitř svých národních hranic patřící národům. Žádná země se nemůže sama sebe osvobodit. Globální hrozba národům a jejímu lidu (demokracii) může být jen realizována globálně.  Práva, třeba Albánců, Hutů, Tutsiu a Palestinců: Všichni potřebují být část všech lidských bojů. Všechny odporující národy by měly vidět sebe navzájem jako přirozené spojence.

Nenávist, násilí a etnické čistky nikdy nevznikají tam, kde je právo na sebeurčení, svobody a spravedlnost jsou zaručeny. Židovská vládnoucí říše během minulé stoleté periody válek odpírala národům právo na sebeurčení. Jejich kontrolování americké vlády totálně ovládá a utlačuje národ Spojených Států. Skrze svůj mezinárodní peněžní systém, s pomocí mediální nadvlády, se nyní stalo smrtelným nebezpečím pro všechny národy na světě. Toto nebezpečí, které ve své vlastní podstatě je globální, může být poraženo jen globálně.

Běloch, černoch, mulat i Indián se musí globálně spojit proti mezinárodní židovské peněžní vládě.

Maročan z atlaské hory, který bojuje za právo na sebeurčení Palestinců stejně tak za svobodu projevu Němců, je náš učitel, když napadl ty kdo dali sebe nad národy.

Ahmed Rami bude vždy bojovat za práva politických vězňů a pronásledovaných jako jsou například Faurisson, Remer, Walendy, Deckert, Kemper, Lachout a nespočet dalších.

Umělecká podstata Ramiho řeči je Korán sám. Konec koncům, jako dítě z atlaské hory je jemu nakloněn.

Naslouchám příběhu o bosém chlapci, který se vynořil z údolí vysoké atlaské hory, jistý svým poselstvím, na cestě do Casablanky, kde se naučil číst a psát. Z chudoby povstal neúplatný bojovník za svobodu a jeho exilový hlas dává naději svému lidu.

 


  Další archivy


 
Medias U.S. Politics Revisionism U.S. Cost
Crime Judaism Zionism Islam
Jewish Power Massacres Mossad Khazars
Iran Talmud Protocols Conspiracy
Rami England Iraq Lebanon
ADL France Islamism Intifada
Morocco Marx Luther Iraq
Maroc Garaudy WMD:s Remer
Faurisson Farrakhan Russia Hitler
Ford Internet Turkey Khamenei
Nasser Victims Wiesel Ben Bella
Shahak Myrdal Sindi Who's Who?
Photos Caricatures Videos Israels Nätverk
Books This Site Quotes Links

 

Our weakness

We must know that our weakness is Israel's strength. The regimes that are in power in our countries are like dead bodies, our "leaders" are politically finished. Instead of stepping down in honor, they cling bitterly to power and try to drag their peoples along into the precipice.

In the first place, we must conquer tyranny, decadence and corruption in our own hearts and in our countries! Instead of giving up, we must work seriously to create the economic, political, military and social conditions for the future victory of Justice.

The future belongs to the forces of Islam. The Hezbollah, Hamas and Jihad resistance groups are the Islamic response to the Zionist challenge. Islam began in the 6th century as a cultural, and spiritual movement against the superpowers of that time. The military strength of Islam grew as a consequence of its spiritual strength.

Today, capitulating before the Jewish arrogance is not a solution; it is betraying the future generations. If we can not create victory today, we muste not create defeat ourselves. The worst we can do is to capitulate without resisting!

Any "solution" violently extorted, any unjust "peace" (capitulation) will be rejected by the future generations. The only real solution of the Palestinian question lies in the return of the Palestinian people to their fatherland.

Nos voleurs!

Il y a des problèmes extrêmes où nous nous debattons et que nous avons trop tardé à regarder en face. A la différence des pays occidentaux, nos "pays musulmans" ne connaissent que peu de hold-up de banques. C'est que les voleurs d'envergure savent qu'aujourd'hui, dans nos pays, la source d'enrichissement la plus sûre, la plus rapide, la seule à vrai dire, est le pouvoir. À titre d´exemple : le systeme féodal (makhzen) - qui n´a rien à voir avec l´Islam - que Hassan II a pérpétué anachroniquement au Maroc en plein XXe siècle - fait de la corruption généralisée un systhème de gouvernement.

Le régime de Hassan II constitue, pour notre pays, pour notre peuple et pour notre avenir un danger mortel réel.
Face à ce danger et à son défi, il n y a, devant nous, qu´une seule alternative et une seule réponse: une révolution islamique radicale, éclairée, intelligente, tolérante et libératrice!

En Islam, la liberté est la régle et l´interdit est l´exception.

Il s´impose donc urgence et nécessité vitale de créer un Front Islamique uni pour la Liberation du Maroc.

Les grands ne sont grands que parce que nous sommes à genoux. Levons-nous!

Ahmed Rami

 Ahmed Rami,
fondateur de RADIO ISLAM

Ahmed Rami, founder of the radio station: RADIO ISLAM  

ACT NOW!
Tomorrow it will be too late

 © No Copyright. - All texts and files in this Site may be republished and reproduced
as long as Radio Islam where they are located - is mentioned.


"Everyone has the right to freedom of opinion and expression; this right includes freedom to hold opinions without interference and to seek, receive and
impart information and ideas through any media and regardless of frontiers."
ARTICLE 19. The Universal Declaration of Human Rights, adopted by the United Nations General Assembly on December 10, 1948,

HOME