No hate. No violence
Races? Only one Human race
United We Stand, Divided We Fall
Radio Islam
Know Your enemy!
No time to waste. Act now!
Tomorrow it will be too late

English

Franç.

Deutsch

عربي

Sven.

Español

Portug.

Italiano

Русск.

бълг.

Hrvat.

Češt.

Dansk

Suomi

Magyar

Neder.

Norsk

Polski

Rom.

Srpski

Slov.

Indon.

فارسی

Türkçe

日本語

汉语
Pogardzane państwo Izrael nie przetrwa długo

Końcowy fragment wywiadu z Christopherem Bollynem przeprowadzonego przez Kourosha Ziabariego 22.6.2010, tłumaczyła Ola Gordon
KZ:  Co myślisz o niedawnej masakrze działaczy pokojowych na pokładzie Flotylli Wolności, którzy płynęli w kierunku Strefy Gazy by przełamać blokadę atakowanej enklawy? Dlaczego amerykańscy i europejscy przywódcy milczeli wobec wściekłego ataku IDF na działaczy pokojowych? Czy reakcja międzynarodowa byłaby taka sama, gdyby ten atak przeprowadził Iran?
CB:  Oczywiście, że nie. Gdyby Iran dokonał takiej masakry na morzu, natychmiast byłby ciężko ukarany przez ONZ i społeczność międzynarodową. Ponadto, gdyby jakiekolwiek inne państwo poza Izraelem nałożyło blokadę na 1,5 miliona cywilów powodując nędzę i cierpienie, byłoby potępione przez każdy naród na świecie.
W celu zrozumienia słabej reakcji ze strony administracji Obamy wobec blokady i masakry dokonanej na dziewięciu tureckich działaczach pokojowych, winniśmy przypomnieć, że Rahm Emanuel, szef Białego Domu Obamy, był w Izraelu tydzień przed atakiem i spotkał się z Benjaminem Netanjahu tylko cztery dni przed izraelskim atakiem na flotyllę. Powinno być jasne, że Emanuel, obywatel izraelski i syn terrorysty Irgunu, rzadzi administracją Obamy.
Jeśli chodzi o reakcję europejską, mamy słabą scentralizowaną Unię Europejską, która zniechęca do pojedynczych działań podejmowanych przez państwa członkowskie. Ponadto, europejscy ministrowie spraw zagranicznych bardzo dobrze pamiętają co stało się z Anną Lindh ze Szwecji, która wzywała do europejskiego bojkotu Izraela. Zamordowano ją w Sztokholmie przy dziennym świetle.
KZ:  W jednym z ostatnich artykułów opisałeś bankructwo trzech islandzkich banków oraz powiązałeś to z grabieżą dokonaną przez rząd Izraela na islandzkiej gospodarce. Czy mógłbyś powiedzieć więcej na ten temat?
CB:  Bankructwo trzech największych islandzkich banków na jesieni 2008 spowodowane było operacją kierowaną przez obce osoby związane z Mossadem oraz przez najbardziej skrajnych prawicowych polityków z partii Likud, łącznie z Benjaminem Netanjahu i Ehudem Olmertem. Pierwsza Dama Islandii, tak się składa, również jest Izraelką. Ogólnie operacja ta uzyskała kontrolę nad sprywatyzowanymi i zderegulowanymi bankami i nadmuchała je równocześnie wysysając z nich pieniądze w postaci miliardów dolarów pożyczek bez zabezpieczenia.
Sprywatyzowane banki po prostu obładowano długami i zepchnięto z urwiska. Islandzkie banki pożyczały ogromne kwoty sprytnym żydowskim potentatom finansowym na lewo i prawo – bez żadnego zabezpieczenia w realnej wartości. Na przykład największy islandzki bank który upadł, Kaupthing, pożyczył ponad 2.5 mld USD firmie Tchenguiz, zarządzanej przez Victora Tchenguiza w Izraelu. Robert Tchenguiz, który otrzymał miliardy z Kaupthing, był także jednym z największych akcjonariuszy tego banku.
Grabież islandzkich banków jest bardzo podobna do oszustwa Bernarda Madoffa, do upadłości banków oraz ogromnego ich wykupu, co miało miejsce w tym samym czasie w Stanach Zjednoczonych. Madoff był przewodniczącym szkoły biznesu Sy Syms w Yeshiva University. Jego partner, nieżyjący już Sy Syms, był również wieloletnim dyrektorem sprywatyzowanego Israel Discount Bank w Nowym Jorku, który ma oddział w Szwajcarii działający w ramach szwajcarskiego prawa o tajemnicy bankowej. Kaupthing miał również bank w Luksemburgu, ten z kolei miał szwajcarską filię w Genewie. Kiedy upadł Kaupthing, ich filia luksemburska wraz ze szwajcarskim oddziałem zostały przejęte przez Dawida Rowlanda, offshore (raj podatkowy) finansistę, ściśle współpracującego z izraelskim wywiadem. Kiedy islandzkie banki upadły pod górą długów, wezwano krajowy rząd i międzynarodowych pożyczkodawców w celu absorpcji strat, podczas gdy złodzieje bankowi uciekli z pieniędzmi ukrytymi na tajnych kontach bankowych w Szwajcarii.
KZ:  USA często atakuje Iran z powodu naruszania praw człowieka i twierdzi, że rząd irański ma charakter niedemokratyczny. Gdybyśmy przyjęli te oskarżenia za prawdę oczywistą, spotkalibyśmy się z identyczną sytuacją w krajach takich jak Arabia Saudyjska i Egipt, w których przestrzeganie praw człowieka są bardziej niezadowalające i godne potępienia niż w Iranie; ale USA utrzymuje z nimi bliskie relacje i nigdy nie wyraża jednego słowa protestu wobec ich tłumienia wolności obywatelskich i pogwałcenia praw człowieka. Jak możliwe jest uzasadnienie tych podwójnych standardów?
CB:  Jest to typowy podwójny standard widoczny w polityce zagranicznej USA. Akceptowane jest każde zachowanie rządu chętnego do brania udziału w grze z wielkim kapitałem, wielką ropą i Izraelem. Z drugiej strony każdy rząd odmawiający tego udziału będzie poddany ostracyzmowi i karze. Dobrym tego przykładem jest rząd Hamasu w Palestynie. Hamas wygrał demokratyczne wybory uczciwą drogą, ale ponieważ odmawia zgody na izraelskie żądania i warunki, podlega ostracyzmowi. Jednocześnie Mahmoud Abbas traktowany jest przez USA jako prezydent Palestyny, chociaż nie został wybrany i po prostu przedłuża swoją kadencję jak tyran.
Tak samo traktowany jest Iran. Jest izolowany ponieważ działa w interesie narodowym i nie zgadza się z anglo-amerykańską i syjonistyczną hegemonią na Bliskim Wschodzie. To dlatego USA używa swoich wpływów by nałożyć sankcje na Iran za jego program rozwoju nuklearnego, legalnego i monitorowanego, podczas gdy zupełnie ignoruje arsenał nuklearny Izraela. Powinniśmy pamiętać, że BP, firma, która spaskudziła Zatokę Meksykańską, pierwotnie pod nazwą Anglo-American Oil Company, posiada prawa do wydobywania ropy na całym obszarze Iranu. Tankowiec należący do BP był pierwszym okrętem załadowanym iracką ropą po dowodzonej przez Amerykę inwazji i okupacji Iraku. Są to ludzie, którzy podżegają do wojny w celu dokonania grabieży majątku suwerennych państw.
KZ:  Co myślisz o przyszłości izraelskiego rządu? Pozostaje w izolacji w oczach państw na całym świecie ale jest wspierany przez rządy USA i Europy. Czy skończy się sponsoring Izraela ze strony Ameryki i jej sojuszników z Unii Europejskiej? Czy związek Waszyngtonu z Tel Awiwem ostatecznie zakończy się sprzeczką i wrogością?
CB:  Izrael jest sztucznym państwem chronionym i wspieranym przez Stany Zjednoczone. Wsparcie to ma miejsce dzięki wpływowi syjonistów i korupcji amerykańskiego systemu politycznego. Gdyby to się zmieniło i gdyby Izrael stracił wsparcie amerykańskiego rządu, nie mógłby przetrwać. Obecny rząd izraelski składa się z najbardziej skrajnych jednostek izraelskiego społeczeństwa, które staje się coraz bardziej ortodoksyjne i rosyjskie. Umiarkowani syjoniści zostali odepchnięci przez najbardziej agresywnych i pozbawionych skrupułów ekstremistów. Tych, którzy mogliby wprowadzić pokój zabito i zastąpiono terrorystami którzy znają jedynie wojnę.
Naród amerykański ma dosyć tych kosztownych i katastrofalnych wojen na Bliskim Wschodzie. Wzrasta liczba ludzi świadomych tego, że byliśmy wrobieni w te wojny. Rosnąca przepaść między tymi, którzy wiedzą, że byli okłamywani, i rządem, który ukrywa prawdę o 11 września, jest po prostu nie do podtrzymania. Stany Zjednoczone siedzą na politycznym uskoku, który w każdej chwili może zejść w dół. Kiedy prawda o 11 września wyjdzie na jaw, nastąpi polityczne trzęsienie ziemi, które przepędzi zbrodniarzy od władzy. To z tego powodu odkrycie super termitu w pyle z WTC jest tak ważne, ponieważ zaznaczyło koniec rządowej wersji wyjaśnienia wydarzenia jako zadowalające.
Kiedy oszustwa i kłamstwa o 11 września zostaną ujawnione i pokazani będą syjonistyczni i izraelscy winowajcy, Izrael nie będzie miał nawet jednego przyjaciela na całym świecie. Rasistowski i bojowniczy rząd Izraela będzie musiał zejść ze sceny historii, podobnie jak komunistyczne dyktatury Związku Radzieckiego i apartheid w Afryce Południowej. Tak bardzo niepopularne rządy często upadają bez jednego strzału. One po prostu padają, gdyż są zgniłe od środka i niezdolne do dalszego funkcjonowania.

Źródło: rense.com/general91/bt.htm
Za: piotrbein.wordpress.com/2010/07/01/pogardzane-panstwo-izrael-nie-przetrwa-dlugo

"Moim zdaniem, Izrael jako „państwo żydowskie” stanowi zagrożenie nie tylko dla samego siebie i swoich mieszkańców, lecz także dla wszystkich żydów oraz ludności zamieszkującej Bliski Wschód i inne regiony."

- Prof. Izrael Shahak, "Żydowskie dzieje i religia".


Palestine banner
Viva Palestina!

Jedyną drogą prowadzenia wojny w sposób moralny jest droga żydowska: niszczyć miejsca święte. Zabijać mężczyzn, kobiety i dzieci

Mit “6 milionów”

Black Muslim leader Louis Farrakhan's Epic Speech in Madison Square Garden, New York  - A must see!

Pożegnanie z Izraelem, cierniem Bliskiego Wschodu
Jack Bernstein

Fotografie 

Międzynarodowy Żyd    
Henry Ford


Talmud unmasked
Talmud obnażony

 Izraelska kontrola nad Stanami Zjednoczonymi
James Petras

Młodzi Izraelczycy rozrabiają w Polsce

Żydowski rasizm
Dr David Duke

Tematy Jeszcze Bardziej Niebezpieczne
Dr Dariusz Ratajczak

Moja Walka - Mein Kampf
Adolf Hitler

"Nie jestem Amerykaninem o wierze żydowskiej, ale Żydem. Jestem Amerykaninem. Byłem Amerykaninem przez 63 / 64 mojego życia, ale Żydem byłem przez 4000 lat."

- Rabin Stephen S Wise, prezydent Amerykańskiego i Światowego Kongresu Żydów


Poszukiwacze żydowskiego genu - Shlomo Sand


Wielka Encyklopedia Żydów

Ustami rabina: Syjonizm to afirmacja judaizmu
Gilad Atzmon

Mit Holocaustu
Robert Faurisson

The Jewish hand behind Internet The Jews behind Google, Facebook, Wikipedia, Yahoo!, MySpace, eBay...

Erec Izrael Haszlema – biblijne granice Królestwa Izraela

Syjonizm w Ameryce
James Petras

The Founding Myths of Modern Israel
Izrael Shahak: "Żydowskie
dzieje i religia"

Wyznania szpiega: Sayanim
Victor Ostrovski i Claire Hoy

Reel Bad Arabs - Revealing the racist Jewish Hollywood propaganda

Żydowscy bojówkarze z Europy z misją w Izraelu
JDL - Jewish Defense League

Operacja Hasbara: przegrana bitwa - Jerzy Szygiel

Israel controls U.S. Presidents
Biden, Trump, Obama, Bush, Clinton...

Donald Tusk - Judeopolonia
Tusk - Judeopolonia


Syjonizm i III Rzesza - Mark Weber

Protokoly obrad medrcow Syjonu

Filmy wideo 

Talmud i mechanizmy obronne
Izrael Shahak

ADL: 80 mln „antysemitycznych” Amerykanów
Pastor Ted Pike

Żydowska Supremacja
Dr David Duke

Karykatury 

Aktyvizm! - Join the Fight!


Down with Zio-Apartheid
 Stop Jewish Apartheid!