No hate. No violence
Races? Only one Human race
United We Stand, Divided We Fall
Radio Islam
Know Your enemy!
No time to waste. Act now!
Tomorrow it will be too late

English

Franç.

Deutsch

عربي

Sven.

Español

Portug.

Italiano

Русск.

бълг.

Hrvat.

Češt.

Dansk

Suomi

Magyar

Neder.

Norsk

Polski

Rom.

Srpski

Slov.

Indon.

فارسی

Türkçe

日本語

汉语
Ken O’Keefe: Plan wojenny USA dla Syrii jest częścią projektu Wielkiego Izraela
29.08.2013

Greater_israelPress TV rozmawiała z Kenem O’Keefe, byłym amerykańskim żołnierzem piechoty morskiej i weteranem wojennym w Londynie, by rzucić więcej światła na zachodnio-arabską retorykę wojenną w sprawie Syrii, będącą następstwem twierdzeń syryjskiej opozycji i bojowników, jakoby rząd w Damaszku użył broni chemicznej przeciwko cywilom.
Jest to luźna transkrypcja wywiadu.
Press TV: Ken, czy zgadzasz się z uwagami Lawrence’a Korba? Niektórzy, nawet amerykańscy prawodawcy, mówią to, co powiedział Lawrence Korb, że równa się to czemuś w rodzaju symbolicznego uderzenia.
Ken O’Keefe: W ogóle się nie zgadzam. Po pierwsze, jak to możliwe, że ktokolwiek z odrobiną zdrowego rozsądku uznałby USA lub Wlk. Brytanię lub ogólnie rzecz biorąc Zachód za uprawnionych do karania kogoś za jakiekolwiek nielegalne poczynania?
Jeśli spojrzymy na Irak, jest co najmniej milion, prawdopodobnie nawet ok. dwa miliony zabitych. Napadliśmy na ten kraj, zniszczyliśmy go, stworzyliśmy miliony sierot, miliony uchodźców, i nigdy nawet za to nie przeprosiliśmy.
Wróćmy do Wietnamu, gdzie zrzuciliśmy 20 milionów bomb, więcej, niż podczas II wojny światowej razem. Zniszczyliśmy tak wiele krajów. Torturowaliśmy, zabijaliśmy, okaleczaliśmy i gwałciliśmy na całej planecie, któż o zdrowych zmysłach mógłby uznać Stany Zjednoczone lub ogólnie Zachód za upoważnionych do karania kogokolwiek?
Nie wspominając o oczywistym fakcie, że to atak pod fałszywą flagą na długiej liście operacji fałszywej flagi, który nas do tego doprowadził.
Press TV: To raczej ironia, że jeśli się temu przyjrzymy, to Sekretarz Generalny ONZ Ban Ki Moon i Specjalny Wysłannik ONZ Lakhdar Brahimi praktycznie prawie błagają USA i jego sojuszników, włączając Francję i Zjednoczone Królestwo, by zwróciły się do Rady Bezpieczeństwa w celu uzyskania poparcia (dla napaści), ale oczywiście Ty mówisz, że inspektorzy ONZ powinni przeprowadzić dochodzenie w sprawie użycia broni chemicznej, by poznać jego rezultaty.
Chodzi mi o to, co to oznacza w kwestii prawa międzynarodowego, do czego zmierzają USA, UK, i Francja w szczególności?
O’Keefe: Nie działają one zgodnie z prawem międzynarodowym. To, co mamy, to pozory prawa, to prawo dżungli, gdzie bogaci i wpływowi decydują o tym, co uchodzi, a co nie. Doskonałym przykładem na to jest Irak.
Dlaczego Tony Blair i George Bush nie gniją w więzieniu na dożywociu? Ponieważ nie stosuje się prawa.
Oni są zbrodniarzami wojennymi i powinni być w więzieniu na dożywociu, jeśli nie zostać straceni, gdyby ich własne zasady miały być stosowane w odniesieniu do ich własnych zbrodni.
Poza tym powinniśmy zrozumieć prawdę. Po pierwsze, wszyscy z tych graczy, ci politycy, są tylko marionetkami. Nie służą oni ludziom, nie ma prawdziwej demokracji, tak naprawdę wysługują się oni bogatym i wpływowym ludziom, którzy rządzą światem, czyli bankierom, którzy kontrolują dostęp do pieniądza.
Oczywiście banksterzy zarabiają mnóstwo pieniędzy, bez względu na to, czy dobrze, czy źle zainwestowali, wojny są dla nich wspaniałe, i ostatecznie to oni kontrolują polityków i dlatego obserwujemy takie posunięcia.
Obama i Cameron są tylko marionetkami, które czytają scenariusz, a on brzmi: Potrzebujemy kolejnej wojny.
A powodem, dla którego potrzebujemy kolejnej wojny, według psychopatów rządzących światem, jest to, że coraz więcej ludzi, poza bezmyślnymi masami oczarowanymi rzeczami tak żałosnymi jak X Factor czy American Idol, jest coraz więcej osób na świecie, które pojmują prawdę i zaczynają odzyskiwać zdolność samodzielnego myślenia i widzą, że ludzie, którzy zostali wyniesieni na stanowiska społecznego zaufania, nadużywają tego zaufania, i reprezentują agendę, o której nigdy nie mogliby mówić otwarcie, ponieważ są niczym więcej jak prostytutkami i sługusami mocarzy.
Press TV: To bardzo interesujące Ken. Nie wiem, czy słyszałeś oświadczenie Bashara al-Jafariego, syryjskiego wysłannika do ONZ kilka godzin temu, w którym powiedział, że to wszystko z powodu Izraela, Izrael stoi za buntami od Afryki Północnej przez Bliski Wschód, i że to Izrael naciska na USA, żeby napaść na Syrię.
Jaka jest rola Izraela w tym wszystkim?
O’Keefe: W projekcie Wielkiego Izraela chodzi o destabilizację otaczających krajów, ostatecznie w pogoni za tym marzeniem o Wielkim Izraelu od Eufratu do Nilu, po wschodnie wybrzeża Morza Śródziemnego. To marzenie tych psychopatów, tak więc destabilizacja rządów, stworzenie sekciarskich waśni, jest częścią tego menu i częścią planów stworzenia Wielkiego Izraela. To oczywiste.
Muszę wrócić do tego, co mówił ten dżentelmen w Waszyngtonie o tym, że Amerykanie nie chcą się angażować, że Obama się nie miesza.
O czym pan mówi? Zbroimy bezpośrednio ludzi będących al-Qaedą! Front al-Nusrah to al-Qaeda! Ci ludzie to psychopaci najgorszego sortu; przeprowadzają ataki samobójcze, gazują ludzi, wiemy, Carla Del Ponte powiedziała o tym w maju, że to tzw. rebelianci w Syrii użyli sarinu, a nie reżim Bashara al-Assada. To prawda!
Wiemy, że prezydent Stanów Zjednoczonych zbroi ludzi będących na liście terrorystów USA. Powinien zostać skazany za pomoc i podżeganie, dostarczanie wsparcia materialnego organizacji terrorystycznej, ale znowu, wiesz, kim jesteśmy… Zachód, Stany Zjednoczone, a szczególnie Izrael i Wlk. Brytania, są największymi terrorystami na Ziemi.
Tak więc nasi mali, młodsi partnerzy i al-Qaeda, która nie jest niczym więcej jak bazą danych CIA, stąd nazwa, nie jest niczym innym jak grupą terrorystów pracujących wspólnie, grających różne role, ale działających razem dla tego samego celu utrzymania tego ohydnego, chorego, pokręconego i niesprawiedliwego świata, w którym żyjemy, który jest w nieustającym stanie wojny. Zawsze jedna iluzja, jeden upiór za drugim, ale fakty są takie, że Obama nie jest nikim więcej, jak tylko marionetkowym zbrodniarzem wojennym, tak jak jego poprzednicy i każdy inny prezydent USA.
Więc proszę, nie mówcie ludziom, że USA nie jest zaangażowane. Jest bezpośrednio zamieszane i zbroi ludzi, którzy są całkowitymi psychopatami.
Press TV: Wczoraj Walid al-Muallem, a dzisiaj Bashar al-Jaafari mówili o tym, że pozwolili inspektorom na wjazd, ale wydaje się, i dlaczego tak jest… , i myślę sobie dalej, czy oni nie mają rozumu? Czy Stany Zjednoczone nie wiedzą już, kto za tym stoi? Przecież to oczywiste, że nie jest to rząd syryjski.
Analityk wskazał na dwie możliwości: Pierwsza, że byli to oczywiście rebelianci, którzy to zrobili, i być może na bardzo małą skalę, może jacyś niskiej rangi żołnierze armii syryjskiej nie słuchający rozkazów nieużywania broni chemicznej, ale działający na własną rękę, co według niego jest bardzo mało prawdopodobne.
Dlaczego USA wraz z sojusznikami nie chcą poczekać na wyniki analiz inspektorów i potem wydać oświadczenia w oparciu o nie, zanim tam wejdą lub zaatakują?
O’Keefe: Ponieważ USA nigdy nie było zainteresowane niczym innym oprócz wojny. Stany Zjednoczone są w ciągłym stanie wojny, ponieważ bankierzy kontrolują polityków czytających scenariusz, który otrzymali od banksterów, i robią na tym wielkie pieniądze.
To, co mówi ten dżentelmen o USA nie chcącym wojny i nie chcącym się angażować, to jak Irak 2.0, to powtórka tej samej bzdury: Och! Nie chcemy wojny! Wojna jest ostatecznością. To całkowita nieprawda, to kłamstwo.
Ci w rządzie nie są nikim innym jak prostytutkami wykonującymi rozkazy tych nad nimi, którzy chcą kolejnej wojny, a częścią tego jest to, o czym mówiliśmy wcześniej, projekt Wielkiego Izraela, żeby zdestabilizować każdy arabski reżim mający jakąkolwiek autonomię i suwerenność.
Jakikolwiek reżim arabskiego świata, który nie jest całkowicie marionetkowy, nie może być tolerowany, a kim są nacje, które napadamy? One nie są pionkami. Nie bierzemy na celownik takich reżimów jak saudyjski, który jest największym gwałcicielem praw człowieka w regionie. Publicznie obcina ludziom głowy, odcina ręce, to najbardziej groteskowy reżim na Ziemi, a jednak uzbrajamy ten reżim i nie stanowi to żadnego problemu.
Obłuda i hipokryzja Stanów Zjednoczonych i Zachodu jest niezmierzona, jest olbrzymia, i ci rzecznicy jak ten dżentelmen z Waszyngtonu tylko szkodzą sobie i swojemu krajowi, i prawda jest taka, że amerykańscy synowie i córki zaangażują się w to raz jeszcze, a te tchórzliwe ‚jastrzębie’, które udają troskę o naród syryjski, nie będą poświęcać własnych synów i córek. Niech ten mężczyzna wyśle własnych synów i córki i swoje wnuki do Syrii, kiedy to się przeobrazi w większy konflikt, ponieważ z tym właśnie igramy, z wojną światową, z trzecią wojną światową, to nie są żarty.
Igramy z trzecią wojną światową uzasadniając to wielką troską o naród syryjski, tak samo, jak troszczyliśmy się o Irakijczyków i Afgańczyków. Jedynymi ludźmi, którzy kupują takie brednie, są albo przekupione prostytutki, albo najgłupsi z głupich!
Wmawia się nam także, że Assad jest najgłupszym dyktatorem-idiotą na Ziemi. Bo czyż nie jest? Ponieważ zaprosił inspektorów ONZ, by przybyli, i ich wpuścił; i w ten sam dzień, kiedy przybyli, decyduje się zaatakować własnych ludzi 10 mil od miejsca, do którego przyjechali inspektorzy! To jest więcej niż śmieszne i kupią to, jak mówiłem, jedynie przekupione prostytutki albo najgłupsi z głupich!
Press TV: Kenie O’Keefe, sugerowaliśmy to podczas tej rozmowy i debaty, ale jest wielu takich, którzy nie kupują punktu widzenia USA, nie akceptują tego, co robią UK i Francja wraz z USA. Ponieważ utrzymują, że to, co mówi USA o ograniczonym zasięgu, nie uszczupli mocno rozległej infrastruktury wojskowej Assada i jego sił, chyba że będzie to wojna na szerszą skalę.
Czy myślisz, że to prawda?
O’Keefe: Nie ma wątpliwości co do tego, że nie zamierzają oni poprzestać na ograniczonych atakach i że one niczego nie zdziałają. Oni chcą wejść na całego, taki jest plan. Oczywiście użyją pretekstu dla usprawiedliwienia początkowego ataku, a później uknują więcej rzeczy uzasadniających szersze zaangażowanie.
Daily Mail doniosło tutaj w UK, i jest to powszechnie zrozumiałe dla zainteresowanych, że wyciekły emaile kontraktorów zbrojeniowych, które udowodniły, że istniał zatwierdzony przez Obamę plan zaopatrzenia tego psychopatycznego terrorystycznego Frontu al-Nusrah w broń chemiczną.
Wiemy, że 12 członków Frontu al-Nusrah zostało złapanych w Turcji z dwoma kilogramami sarinu, skąd go mieli? Oczywistym jest, że to operacja fałszywej flagi. Rozumiemy, że to prawda, i był to jedyny sposób na usprawiedliwienie ataku.
I muszę przyznać, że cieszę się, że ten dżentelmen w Waszyngtonie wspomniał generała Martina E. Dempsey’a z Kolegium Połączonych Szefów Sztabów, ponieważ powiem wam, że to prawdziwi amerykańscy patrioci, którzy mieli dość i byli zmęczeni poświęcaniem swojego życia, by służyć amerykańskiemu marzeniu, amerykańskiej nacji, konstytucji, której przysięgali bronić.
To właśnie ci wojskowi, mężczyźni i kobiety, to wy teraz, to dociera teraz do was! Jesteś patriotą czy nie? Czy pozwolisz na to, by twój naród został wysłany jeszcze dalej w chaos i korupcję, które są tak chore i pokręcone, że niszczą amerykańskie życia tak samo jak resztę świata, razem z 22 amerykańskimi żołnierzami popełniającymi codziennie samobójstwo?
Czy poświęcisz więcej amerykańskich synów i córek dla izraelskich wojen? Syjonistycznych wojen? Czy będziesz to nadal robił? Gdyż nie jesteś patriotą.
W gruncie rzeczy wspierasz i zachęcasz terrorystów, z którymi rzekomo myślisz, że walczysz! A ci Amerykanie, którzy sobie to uświadamiają, mam nadzieję, w wojsku w szczególności,odmawiają wykonania waszych rozkazów, i dlatego ludzie Ameryki, którzy nie kupili tych bzdur, ich przytłaczająca większość, nie popierają żadnego rodzaju napaści na Syrię i ci w wojsku, wiem, że ludzie u władzy bardzo się boją, że wyżsi rangą wojskowi odmówią wykonywania rozkazów, i mam nadzieję, że właśnie tak się stanie, jeśli dojdzie do ataku na Syrię.


US’ war plan for Syria is part of Greater Israel Project: Ken O’KeefeŹródło: presstv.ir/detail/2013/08/29/321077/syria-victim-of-greater-israel-project


"Moim zdaniem, Izrael jako „państwo żydowskie” stanowi zagrożenie nie tylko dla samego siebie i swoich mieszkańców, lecz także dla wszystkich żydów oraz ludności zamieszkującej Bliski Wschód i inne regiony."

- Prof. Izrael Shahak, "Żydowskie dzieje i religia".


Palestine banner
Viva Palestina!

Jedyną drogą prowadzenia wojny w sposób moralny jest droga żydowska: niszczyć miejsca święte. Zabijać mężczyzn, kobiety i dzieci

Mit “6 milionów”

Black Muslim leader Louis Farrakhan's Epic Speech in Madison Square Garden, New York  - A must see!

Pożegnanie z Izraelem, cierniem Bliskiego Wschodu
Jack Bernstein

Fotografie 

Międzynarodowy Żyd    
Henry Ford


Talmud unmasked
Talmud obnażony

 Izraelska kontrola nad Stanami Zjednoczonymi
James Petras

Młodzi Izraelczycy rozrabiają w Polsce

Żydowski rasizm
Dr David Duke

Tematy Jeszcze Bardziej Niebezpieczne
Dr Dariusz Ratajczak

Moja Walka - Mein Kampf
Adolf Hitler

"Nie jestem Amerykaninem o wierze żydowskiej, ale Żydem. Jestem Amerykaninem. Byłem Amerykaninem przez 63 / 64 mojego życia, ale Żydem byłem przez 4000 lat."

- Rabin Stephen S Wise, prezydent Amerykańskiego i Światowego Kongresu Żydów


Poszukiwacze żydowskiego genu - Shlomo Sand


Wielka Encyklopedia Żydów

Ustami rabina: Syjonizm to afirmacja judaizmu
Gilad Atzmon

Mit Holocaustu
Robert Faurisson

The Jewish hand behind Internet The Jews behind Google, Facebook, Wikipedia, Yahoo!, MySpace, eBay...

Erec Izrael Haszlema – biblijne granice Królestwa Izraela

Syjonizm w Ameryce
James Petras

The Founding Myths of Modern Israel
Izrael Shahak: "Żydowskie
dzieje i religia"

Wyznania szpiega: Sayanim
Victor Ostrovski i Claire Hoy

Reel Bad Arabs - Revealing the racist Jewish Hollywood propaganda

Żydowscy bojówkarze z Europy z misją w Izraelu
JDL - Jewish Defense League

Operacja Hasbara: przegrana bitwa - Jerzy Szygiel

Israel controls U.S. Presidents
Biden, Trump, Obama, Bush, Clinton...

Donald Tusk - Judeopolonia
Tusk - Judeopolonia


Syjonizm i III Rzesza - Mark Weber

Protokoly obrad medrcow Syjonu

Filmy wideo 

Talmud i mechanizmy obronne
Izrael Shahak

ADL: 80 mln „antysemitycznych” Amerykanów
Pastor Ted Pike

Żydowska Supremacja
Dr David Duke

Karykatury 

Aktyvizm! - Join the Fight!


Down with Zio-Apartheid
 Stop Jewish Apartheid!