No hate. No violence
Races? Only one Human race
United We Stand, Divided We Fall
Radio Islam
Know Your enemy!
No time to waste. Act now!
Tomorrow it will be too late

English

Franç.

Deutsch

عربي

Sven.

Español

Portug.

Italiano

Русск.

бълг.

Hrvat.

Češt.

Dansk

Suomi

Magyar

Neder.

Norsk

Polski

Rom.

Srpski

Slov.

Indon.

فارسی

Türkçe

日本語

汉语
Alison Weir: Reżim izraelski został sfabrykowany przez zatuszowanie faktów
 
Leopold Amery, 1930, National Portrait Gallery, prawdziwy sprawca
Deklaracji Balfoura

Reżim izraelski został utworzony wskutek syjonistycznych machinacji, jakie wykorzystały słabość USA i Brytanii podczas I WŚ.
Prawdziwym autorem Deklaracji Balfoura nie był Mr. Balfour. Tak naprawdę był nim człowiek o nazwisku Leopold Amery, który był w istocie syjonistą i Brytyjczykiem o żydowskim pochodzeniu— Alison Weir

Podmiot izraelski ma swoje korzenie w Deklaracji Balfoura, formalnym oświadczeniu politycznym rządu brytyjskiego z dnia 02 listopada 1917 r. w sprawie utworzenia „ojczyzny żydowskiej” na okupowanych terenach palestyńskich
.
Press TV przeprowadziło wywiad z Alison Weir, przewodniczącą the Council for the National Interests, z Sacramento, dla omówienia szczegółów tej sprawy. Do rozmowy z Weir dołączyli Sameh Habeeb z londyńskiego the Palestine Return Center, a także Mukhaimer Abu Sa’ada, profesor na Gaza al-Azhar University, ze Strefy Gazy. Oto zapis wywiadu z Weir.
Press TV: Czy Pani sądzi, że od chwili utworzenia, reżim izraelski jest winny popełnienia zbrodni wojennych? A jeśli pani tak uważa, to czy UK należy uznać za odpowiedzialne w zakresie pomagania zbrodniarzom wojennym i umożliwiania tego, żeby Tel Aviv nadal lekceważył prawo międzynarodowe?
Weir: Z całą pewnością, od początku Izrael jest winny zbrodni wojennych, od chwili powstania aż do obecnych czasów. Część z nich została dobrze udokumentowana przez wiele organizacji obrony praw człowieka, a wiele innych przez podmioty prawne.
W zakresie brytyjskiej odpowiedzialności, w szczególności odnoszącej się do ogłoszenia Deklaracji Balfoura, jest bardzo, ale to bardzo ważna informacja, jaka potwierdza fakt, że prawdopodobnie jest to jeden z najbardziej zatuszowanych apektów w całym tym przepojonym atmosferą tajemnicy zagadnieniu.
Fakt ten wyszedł na jaw w książce opublikowanej parę lat temu oraz w kilku artykułach prof. Williama Rubensteina, który jest uznanym brytyjskim historykiem o żydowskim pochodzeniu. Jest członkiem the Royal Historical Society. Był też przewodniczącym the Jewish Historical Society of England.
Napisał, że prawdziwym autorem Deklaracji Balfoura nie był Mr. Balfour. Tak naprawdę był nim człowiek o nazwisku Leopold Amery, który był syjonistą i Brytyjczykiem o żydowskim pochodzeniu.
Jak napisał Rubenstein w swojej książce i artykułach o historii, jakie obecnie się publikuje, nazwał on to wydarzenie jednym z najbardziej niesamowitych przykładów maskowania i przemilczania w całej brytyjskiej historii w XX wieku.
Amery nie tylko sporządził tekst Deklaracji Balfoura, lecz potem z niego skorzystał. Większość tych spraw nigdy nie było wspominane przez wielu ludzi. Tak, jak mówię, to jest ogromnie mocno utajnione i tuszowane. Lecz jest wyraźny cytat, w jakim mówi on, że: „Zdaje się, że maczałem palce nie tylko w cieście Deklaracji Balfoura, ale również w powstaniu obecnej armii izraelskiej”.
To jest ważna informacja w kwestii tego, co dzisiaj dzieje się za kulisami wydarzeń. Wielu z nas zna z całą pewnością siłę izraelskiego lobby w USA, że jest ono ogromnie znaczące i wszechobecne. Lecz to sięga wielu dziesięcioleci wstecz.
Teraz dowiedzieliśmy się wskutek badań historycznych Mr. Rubensteina, że Deklaracja Balfoura została napisana osobiście przez syjonistę i była przepchnięta z ich udziałem, a było to w 1917 r., chociaż negocjowano jej treść w 1916 r.
W 1916 r. Brytania znalazła się w epicentrum wojny, jaką nazywamy I WŚ, a wtedy zwano ją Wielką Wojną. Brytyjczycy znajdowali się w stanie zagrożenia przegrania tej wojny. W 1916 r., armia brytyjska straciła ok. 100 tysięcy żołnierzy w ciągu jednego dnia w czasie bitwy znanej jako the Battle of the Sun. W jednej bitwie, jednego dnia, 100 tysięcy ludzi.
Wpadli w panikę. Syjoniści przyszli wtedy do nich z obietnicą, że jeśli uchwalą rezolucję, w jakiej dadzą swoje wsparcie syjonizmowi dla działań tworzących „dom w Palestynie”, to oni sprawią, że Amerykanie znajdą się po stronie Brytanii w czasie I WŚ.

O tym mówiło zresztą wielu urzędników.


 
Alison Weir – Press TV

Press TV: Mrs. Alison Weir, widzę że nie zgadza się Pani z twierdzeniami Mr. Sa’ada; można wiedzieć dlaczego?
Weir: No cóż, mogę zrozumieć to stwierdzenie i na pewno jest wiele karygodnych uczynków i winy wszędzie dokoła. Brytania i USA są bardzo odpowiedzialne za to, co tam się strasznego dzieje i za ludzką tragedię.
Ale zejdźmy na poziom realnych faktów. Poświęciłam wiele czasu i trudu badaniom tego aspektu przez ostatnie 12 lat, i w świetle faktów okazuje się, że Brytania, a potem i USA, jeśli zajmować się badaniem tych spraw, to okazuje się, że departament stanu, Pentagon, dyplomaci, wszyscy zgodnie twierdzili, że wspieranie syjonizmu będzie miało niszczycielski wpływ na interesy Stanów Zjednoczonych; że nie tylko będzie łamać podstawowe zasady, w jakie większość Amerykanów wierzy, ale że wyrządzi szkodę samemu państwu.
USA miały bardzo dobre stosunki ze światem arabskim. Nie było żadnego powodu, żeby popierać ten niewielki ruch, jaki przez wiele lat praktycznie nic nie znaczył. Było wiele not dyplomatycznych, jakie wyraźnie o tym mówią.
Press TV: A zatem, co się stało?
Weir: Oto, co takiego się wydarzyło, że w USA, podobnie jak w Wlk. Brytanii, najwyższy szczebel rządowy stanowią wybieralni urzędnicy. Wybieralni urzędnicy mają jeden cel, jaki jest wspólny każdemu z nich, niezależnie od tego, z jakiej partii politycznej występuje, mianowicie każdy chce być wybrany ponownie. Aby znowu być wybranym, potrzebują oni środków na kampanie wyborcze, a także muszą zająć się sprawą, aby te pieniądze nie poszły na kampanie im przeciwne.
To z czym mamy nieprzerwanie do czynienia w USA od ponad 60 lat aż do dziś to fakt, że dotacje na kampanie idą na stronę kandydatów, którzy obiecują wspierać syjonizm i wspierać Izrael, a nie płyną na stronę kandydatów, którzy mówią, że nie będą wspierać syjonizmu.
Od samego początku, Harry Truman mówił do swoich ekspertów w departamencie stanu, którzy doradzali – “nie poświęcaj amerykańskich interesów tylko dla sprawy wyborów” – on na to odpowiadał, – panowie, mam tutaj 100 tysięcy wyborców gotowych poprzeć państwo Izrael, a nie mam wśród wyborców 100 tysięcy Arabów. To jest właśnie mentalność, jaka kieruje interesami USA od kiedy pamiętam.
Press TV: Czy nastąpiło przejęcie waszego kraju przez syjonistów?
Weir: To coś znacznie silniejszego, niż można określić w słowach, ale polityka USA została w całości zawłaszczona i zdominowana przez syjonistyczny dyskurs przez to bardzo potężne lobby.
Jeśli wejdziecie na naszą witrynę zobaczycie tego przykład, mówię tu o milionach, i następnych milionach i kolejnych milionach dolarów, jakie idą na dziesiątki organizacji, które rządzą w Washington DC, gdy idzie o politykę na Bliskim Wschodzie, a dzieje się od długiego czasu.
Press TV: Znowu nie zgadza się Pani z naszym poprzednim mówcą, Mr. Sa’ada; proszę o odpowiedź na to samo pytanie.
Weir: Myślę, że w tej akurat sprawie myślimy bardzo podobnie. Ja mam na myśli cyfry, wg mnie jest ok. 6 może 7 milionów muzułmanów w USA, ale mogę się tutaj mylić. Lecz zgadzam się z większością tego, co tu powiedziano.
Jednak fakty są takie – powód, jak mnie się zdaje, to fakt, że Arabom i muzułmanom, czy innym z nas jest bardzo trudno przeciwstawić się temu potężnemu izraelskiemu lobby w USA, bowiem gdy przybywasz tu później niż oni i masz od nich mniej pieniędzy, to wskutek tego jest to o wiele trudniejsze. Wchodzimy do gry, w jakiej coś już zostało wcześniej ustalone. Oni pracowali nad tym zagadnieniem przez wiele, wiele, wiele lat.
Weźmy tylko jeden przykład. Mamy takiego Sheldona Adelsona, który jest bardzo wpływowym syjonistą, bardzo silnym poplecznikiem Izraela, który podobno dał na kampanię wyborczą 100 mln $. A to tylko jeden osobnik.
Jest też taki Haim Saban. Adelson dotuje republikanów, w większości. Haim Saban to Amerykanin izraelskiego pochodzenia, który daje ogromne sumy pieniędzy, miliony dolarów na demokratów. To naprawdę jest bardzo trudne.


Źródło: presstv.com
Za: stopsyjonizmowi.wordpress.com
Zobacz również: if americans knew.org/about_us/alisonweir.html


"Moim zdaniem, Izrael jako „państwo żydowskie” stanowi zagrożenie nie tylko dla samego siebie i swoich mieszkańców, lecz także dla wszystkich żydów oraz ludności zamieszkującej Bliski Wschód i inne regiony."

- Prof. Izrael Shahak, "Żydowskie dzieje i religia".


Palestine banner
Viva Palestina!

Jedyną drogą prowadzenia wojny w sposób moralny jest droga żydowska: niszczyć miejsca święte. Zabijać mężczyzn, kobiety i dzieci

Mit “6 milionów”

Black Muslim leader Louis Farrakhan's Epic Speech in Madison Square Garden, New York  - A must see!

Pożegnanie z Izraelem, cierniem Bliskiego Wschodu
Jack Bernstein

Fotografie 

Międzynarodowy Żyd    
Henry Ford


Talmud unmasked
Talmud obnażony

 Izraelska kontrola nad Stanami Zjednoczonymi
James Petras

Młodzi Izraelczycy rozrabiają w Polsce

Żydowski rasizm
Dr David Duke

Tematy Jeszcze Bardziej Niebezpieczne
Dr Dariusz Ratajczak

Moja Walka - Mein Kampf
Adolf Hitler

"Nie jestem Amerykaninem o wierze żydowskiej, ale Żydem. Jestem Amerykaninem. Byłem Amerykaninem przez 63 / 64 mojego życia, ale Żydem byłem przez 4000 lat."

- Rabin Stephen S Wise, prezydent Amerykańskiego i Światowego Kongresu Żydów


Poszukiwacze żydowskiego genu - Shlomo Sand


Wielka Encyklopedia Żydów

Ustami rabina: Syjonizm to afirmacja judaizmu
Gilad Atzmon

Mit Holocaustu
Robert Faurisson

The Jewish hand behind Internet The Jews behind Google, Facebook, Wikipedia, Yahoo!, MySpace, eBay...

Erec Izrael Haszlema – biblijne granice Królestwa Izraela

Syjonizm w Ameryce
James Petras

The Founding Myths of Modern Israel
Izrael Shahak: "Żydowskie
dzieje i religia"

Wyznania szpiega: Sayanim
Victor Ostrovski i Claire Hoy

Reel Bad Arabs - Revealing the racist Jewish Hollywood propaganda

Żydowscy bojówkarze z Europy z misją w Izraelu
JDL - Jewish Defense League

Operacja Hasbara: przegrana bitwa - Jerzy Szygiel

Israel controls U.S. Presidents
Biden, Trump, Obama, Bush, Clinton...

Donald Tusk - Judeopolonia
Tusk - Judeopolonia


Syjonizm i III Rzesza - Mark Weber

Protokoly obrad medrcow Syjonu

Filmy wideo 

Talmud i mechanizmy obronne
Izrael Shahak

ADL: 80 mln „antysemitycznych” Amerykanów
Pastor Ted Pike

Żydowska Supremacja
Dr David Duke

Karykatury 

Aktyvizm! - Join the Fight!


Down with Zio-Apartheid
 Stop Jewish Apartheid!