No hate. No violence
Races? Only one Human race
United We Stand, Divided We Fall
Radio Islam
Know Your enemy!
No time to waste. Act now!
Tomorrow it will be too late

English

Franç.

Deutsch

عربي

Sven.

Español

Portug.

Italiano

Русск.

бълг.

Hrvat.

Češt.

Dansk

Suomi

Magyar

Neder.

Norsk

Polski

Rom.

Srpski

Slov.

Indon.

فارسی

Türkçe

日本語

汉语
Mossad w Nowej Zelandii cz. 2

Shemi Tzur
Kilka dni temu pisałem na NA o agentach Mossadu w Nowej Zelandii, których siatkę odkryto przypadkowo podczas trzęsienia ziemi w miejscowości Christchurch. Dziś nieco więcej szczegółów na ten temat.
Tuż potrzęsieniu ziemi w Nowej Zelandii, izraelski ambasador osobiście odprowadził na lotnisko obywateli Izraela legitymujących się wieloma paszportami. Powiedział, że była to z jego strony uprzejmość wobec młodych Izraelczyków, wędrujących z plecakami po Nowej Zelandii i zszokowanych śmiercią kolegi, który zginął przywalony kawałkiem betonowej ściany, podczas gdy wszyscy usiłowali wydostać się z miasta mikrobusem. Znawca tematu, były pracownik Pentagonu i trener agentów wywiadu Paul Buchanan – w wywiadzie udzielonym nowozelandzkiemu portalowi informacyjnemu Stuff – powiedział, że powodem obecności izraelskich agentów Mossadu w Nowej Zelandii była potrzeba zdobycia legalnych paszportów tego kraju. Nowa Zelandia ma w świecie doskonałą reputację i paszporty tego kraju cieszą się znacznie większym zaufaniem niż np. Izraela.
Wg Buchanana paszporty te miały być użyte podczas przeprowadzania tajnych operacji łącznie z popełnianiem przestępstw czy nawet dokonywaniem zabójstw – jeśli taki był cel Mossadu. Czterech Izraelczyków, którzy opuścili Nową Zelandię nie było – wg Buchanana – pierwszorzędnymi agentami Mossadu a zaledwie „sayanin”, czyli pomocnikami zdobywającymi środki, i dokumenty dla agentów z większym doświadczeniem.
Zaraz po trzęsieniu ziemi Benjamin Netanyahu dzwonił do nowozelandzkiego premiera (Johna Keya również Żyda) cztery razy. Izraelski rząd wydał wówczas oświadczenie, że został poproszony przez Nowozelandczyków o pomoc, której skwapliwie udzielił. Krótko po tym kordon bezpieczeństwa jakim otoczyła nowozelandzka armia teren dookoła Christchurch zatrzymał izraelski team ratowników, którzy nie dysponowali żadnym dokumentem uprawniającym ich do jakiejkolwiek akcji na terenie Nowej Zelandii. Poproszony o wyjaśnienia ambasador Izraela – Shemi Tzur – oświadczył, że grupa działała na zlecenie rodziców jednego z obywateli Izraela, który zginął w katastrofie.
Obywatelem, który stracił życie w trzęsieniu ziemi był niejaki Ofer Mizrahi – ten, który z trzema innymi kolegami jechał pechowym mikrobusem. To przy nim znaleziono co najmniej 5-6 nowozelandzkich paszportów. Ambasador Izraela osobiście odwiózł jego kolegów własnym samochodem na lotnisko, tłumacząc to tym, że młodzi ludzie byli zbyt zszokowani tym co się stało, by podróżować bez opieki, więc ambasador – mając dobre serce – osobiście pomógł rodakom (sic!). Przypuszczenia, że ci młodzi ludzie mogą mieć coś wspólnego z Mossadem ambasador nazwał science fiction. Przyznał on jednak, że Mizrahi miał przy sobie więcej niż jeden paszport, ale uznał za plotkę, że tych paszportów było sześć. Mizrahi wg. słów ambasadora miał być bardzo popularną osobą w Izraelu, tymczasem założona dla niego strona pamięci na Facebooku ma mniej niż 10 wpisów, a wiele z komentarzy nie należy do zbyt uprzejmych.
W 2004 r. nowozelandzkie służby SIS wykryły, że Mossad usiłował nielegalnie pozyskać nowozelandzkie paszporty. Aresztowano wówczas 4 agentów, z których dwóch skazano na 6 miesięcy więzienia. Tym razem SIS podejrzewa, że oprócz paszportów chodziło o coś jeszcze. Po trzęsieniu ziemi w Christchurch nowozelandzkie służby skrupulatnie zbadały komputery policyjne, podejrzewając, że w zamieszaniu podczas kataklizmu, agenci Mossadu mogli się do nich włamać i wprowadzić do centralnej bazy policyjnych danych software, pozwalający im kontrolować działania policji tego kraju.
Ekspert w kwestiach związanych z działalnością SIS – nowozelandzki dziennikarz Nicky Hager – powiedział, że w każdym przypadku znalezienia przy kimś wielu paszportów oznacza, że być może mamy do czynienia ze szczególnie niebezpiecznym przestępcą. Jeśli jednak taki człowiek pochodzi z Izraela, natychmiast kojarzy się to z działaniami Mossadu.

Za: http://nowaatlantyda.com/2011/07/25/mossad-w-nowej-zelandii-cz-2


"Moim zdaniem, Izrael jako „państwo żydowskie” stanowi zagrożenie nie tylko dla samego siebie i swoich mieszkańców, lecz także dla wszystkich żydów oraz ludności zamieszkującej Bliski Wschód i inne regiony."

- Prof. Izrael Shahak, "Żydowskie dzieje i religia".


Palestine banner
Viva Palestina!

Jedyną drogą prowadzenia wojny w sposób moralny jest droga żydowska: niszczyć miejsca święte. Zabijać mężczyzn, kobiety i dzieci

Mit “6 milionów”

Black Muslim leader Louis Farrakhan's Epic Speech in Madison Square Garden, New York  - A must see!

Pożegnanie z Izraelem, cierniem Bliskiego Wschodu
Jack Bernstein

Fotografie 

Międzynarodowy Żyd    
Henry Ford


Talmud unmasked
Talmud obnażony

 Izraelska kontrola nad Stanami Zjednoczonymi
James Petras

Młodzi Izraelczycy rozrabiają w Polsce

Żydowski rasizm
Dr David Duke

Tematy Jeszcze Bardziej Niebezpieczne
Dr Dariusz Ratajczak

Moja Walka - Mein Kampf
Adolf Hitler

"Nie jestem Amerykaninem o wierze żydowskiej, ale Żydem. Jestem Amerykaninem. Byłem Amerykaninem przez 63 / 64 mojego życia, ale Żydem byłem przez 4000 lat."

- Rabin Stephen S Wise, prezydent Amerykańskiego i Światowego Kongresu Żydów


Poszukiwacze żydowskiego genu - Shlomo Sand


Wielka Encyklopedia Żydów

Ustami rabina: Syjonizm to afirmacja judaizmu
Gilad Atzmon

Mit Holocaustu
Robert Faurisson

The Jewish hand behind Internet The Jews behind Google, Facebook, Wikipedia, Yahoo!, MySpace, eBay...

Erec Izrael Haszlema – biblijne granice Królestwa Izraela

Syjonizm w Ameryce
James Petras

The Founding Myths of Modern Israel
Izrael Shahak: "Żydowskie
dzieje i religia"

Wyznania szpiega: Sayanim
Victor Ostrovski i Claire Hoy

Reel Bad Arabs - Revealing the racist Jewish Hollywood propaganda

Żydowscy bojówkarze z Europy z misją w Izraelu
JDL - Jewish Defense League

Operacja Hasbara: przegrana bitwa - Jerzy Szygiel

Israel controls U.S. Presidents
Biden, Trump, Obama, Bush, Clinton...

Donald Tusk - Judeopolonia
Tusk - Judeopolonia


Syjonizm i III Rzesza - Mark Weber

Protokoly obrad medrcow Syjonu

Filmy wideo 

Talmud i mechanizmy obronne
Izrael Shahak

ADL: 80 mln „antysemitycznych” Amerykanów
Pastor Ted Pike

Żydowska Supremacja
Dr David Duke

Karykatury 

Aktyvizm! - Join the Fight!


Down with Zio-Apartheid
 Stop Jewish Apartheid!