No hate. No violence
Races? Only one Human race
United We Stand, Divided We Fall
Radio Islam
Know Your enemy!
No time to waste. Act now!
Tomorrow it will be too late

English

Franç.

Deutsch

عربي

Sven.

Español

Portug.

Italiano

Русск.

бълг.

Hrvat.

Češt.

Dansk

Suomi

Magyar

Neder.

Norsk

Polski

Rom.

Srpski

Slov.

Indon.

فارسی

Türkçe

日本語

汉语


4

Ako sú revizionisti prezentovaní v médiách

 

AAk chcete kontrolovat spolocnost, musíte kontrolovat médiá. Priemerný obcan verí v to, co cíta v novinách a co vidí v TV. Z tohto dôvodu prevažná väcšina ludí v Západnej spolocnosti akceptuje oficiálne tvrdenie o holokauste a odmieta revizionizmus - o ktorom nevedia nic, pretože médiá prezentujú revizionistické argumenty hrubo prekrúteným spôsobom. Tvrdia napríklad, že revizionisti popierajú prenasledovanie Židov alebo existenciu koncentracných táborov.

Ked švajciarska televízia komentovala badenský proces proti mne a môjmu vydavatelovi Gerhardovi Försterovi, ukazovali snímky mrtvych väznov koncentracných táborov, nájdených americkými a britskými jednotkami na jar 1945, naznacujúc, že revizionisti odmietali takéto fotografie ako podvrhy. Ale žiaden revizionista nikdy netvrdil, že tieto fotografie sú podvrhom. V posledných mesiachoch vojny desattisíce väznov v nemeckých koncentracných táboroch zomrelo kvôli kolapsu nemeckej infraštruktúry ako výsledku neprestajného spojeneckého bombardovania, ktoré viedlo ku katastrofickým nedostatkom liekov a potravín v táboroch. Noví väzni boli ustavicne posielaní do západných táborov, kedže východné tábory boli evakuované, takže západné tábory boli hrozne preplnené. K dostaniu nebol insekticíd proti všiam, ktoré rozširujú týfus, nespocet väznov podlahol tejto chorobe. Za týchto podmienok v dobe od januára do apríla 1945 zomrelo v koncentracnom tábore Dachau 15.389 ludí, kým úmrtnost v dobe od januára 1940 do Decembra 194 bola 12.060 ludí (Paul Berben, Dachau. The official History, The Norfolk Press, London 1975; tieto údaje sú všeobecne akceptované ortodoxnými i revizionistickými historikmi). Dokonca ani najhorlivejší obrancovia oficiálneho tvrdenia o holokauste nehovoria, že hrozné scény, ktorých svedkami boli americkí a britskí vojaci v oslobodených táboroch (velké percento obetí boli nežidia), boli výsledkom zámernej politiky vyhladzovania. Podla ortodoxného tvrdenia o holokauste plynovania v Osviencime, poslednom funkcnom "vyhladzovacom tábore", boli zastavené koncom októbra, resp. zaciatkom novembra 1944, v západných táboroch ako boli Dachau, Buchenwald a Bergen-Belsen, ktoré Briti a Americania oslobodili na jar 1945, neboli vražedné plynové komory. Ale priemerný divák TV to nevie, verí, že telá, ukázané v televízii sú telá zavraždených Židov, a velmi sa zlostí na revizionistov, ktorí zrejme popierajú nepopieratlné. Médiá tak "dokazujú" plynovania v Osviencime a Treblinke ukazovaním obetí týfu, dyzentérie a hladu v Dachau a Bergen-Belsen!

Médiá, ktoré nikdy neumožnia revizionistiom prezentovat svoje názory, ich rutinne opisujú ako neonacistov, ktorí falzifikujú históriu, aby ocistili národno-socialistický režim. To je úplnou nepravdou z niekolkých dôvodov:

- Revizionizmus nie je politickou ideológiou. Revizionisti nemrhajú cas debatami o tom, ci Hitler mal alebo nemal pravdu. Revizionisti chcú jednoducho zistit, co sa ozaj odohralo.

- Otec revizionizmu, Francúz Paul Rassinier, bol bývalým väznom dvoch koncentracných táborov (Buchenwald a Dora). Rassinier, ktorý nebol Žid, bol clenom anti-nacistického hnutia odporu. V roku 1943 bol zatknutý a mucený, následne poslaný do koncentracného tábora Buchenwald. Po vojne Rassinier cítal mnoho otvorene lživých tvrdení o Buchenwalde. Bývalí väzni tvrdili, že v tomto tábore bola plynová komora, o com Rassinier vedel, že to nebola pravda, kedže bol sám v Buchenwalde. Vo svojej z väcšej casti autobiografickej knihe Le Mensonge d'Ulysse ("Odysseova lož"), ktorá sa objavila v roku 1950 a je stále snád najlepším podaním, aké bolo kedy napísané bývalým väznom nemeckého koncentracného tábora, Rassinier vyjadril svoj názor, že plynové komory v niektorých táboroch bezpochyby existovali, ale že pocet obetí bol velmi nadhodnotený. No vo svojej knihe z roku 1964 - Le drame des juifs europeens ("Dráma európskych Židov", Les sept couleurs, Paris 1964), oznacil plynové komory a tvrdenie o vyhladzovaní Židov za "najbizarnejšiu lož všetkých cias". Rassinier zomrel v roku 1967.

- Niektorí Židia, ako napr. velmi odvážni a velmi anti-sionisticky založený Josef Gideon Burg (ktorý zomrel v roku 1990), podporili revizionistický uhol pohladu (Mladý americký židovský revizionista David Cole ustúpil pred niekolkými rokmi, pretože výtržníci z Jewish Defense League mu spravili zo života pekla a vyhrážali sa mu smrtou).

- Je pravdou, že niektorí revizionisti - v žiadnom prípade všetci z nich! - sympatizujú s národným socializmom, ale to je úplne irelevantné, kedže sa rátajú len argumenty. Ked astronóm tvrdí, že objavil novú planétu, nepýtame sa, ci je fašista, konzervatívny, liberál, socialista ci komunista. Chceme iba vediet, ci naozaj objavil planétu alebo nie.

Niektorí revizionisti sa pokúšali obíst obvinenie z "neonacizmu" silnými anti-nacistickými a anti-hitlerovskými vyhláseniami. Nepomohlo im to ani za mak, pretože každý, kto spochybnuje plynové komory a šest miliónovú cifru, bude médiami automaticky oznacený ako "neo-nacista" a "hitlerista", aj keby odsudzoval Hitlera desatkrát denne.

Revizionizmus holokaustu a jeho politické dôsledky

Jürgen Graf

1. Intelektuálne dobrodružstvo, ktoré zmenilo môj život

2. Oficiálna verzia holokaustu

3. Revizionistické tézy

4. Ako sú revizionisti prezentovaní v médiách

5. Anti-revizionistické represie

6. Najjednoduchší argument proti téze vyhladzovania

7. Evolúcia tvrdenia o holokauste

8. Židovská politika národno-socialistickej vlády vo svetle vojnových dokumentov

9. Vedecké skúmania

10. Očití svedkovia

11. Neviditeľný slon

12. Počet židovských obetí

13. Tri zväčša nevyriešené otázky

14. Stručný historický prehľad revizionizmu holokaustu

15. Posledný boj